Komu wejściówkę na Kabaret Moralnego Niepokoju?

  2

  10 czerwca zawita do Świdnicy jeden z najbardziej znanych Polskich kabaretów. Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w specjalnym programie GALAKTIKOS. Formacja powstała w 1996 roku i od tego czasu niezmiennie rozśmiesza publiczność nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami. Ale ich koncerty to nie tylko zabawne skecze, to także świetne aranżacje muzyczne tworzone przez Bartka Krauza i Wojtka Orszulaka. KMN tworzą obecnie: Robert Górski, Przemysław Borkowski, Mikołaj Cieślak, Rafał Zbieć oraz Bartek Krauz (akordeon, śpiew) i Wojciech Orszulak (gitara).


  Kabaret zasłynął dzięki licznym występom telewizyjnym oraz błyskotliwym tekstom Roberta Górskiego. W emitowanym w latach 2003-2006 w TVP2 ich autorskim, cotygodniowym programie satyrycznym „Tygodnik Moralnego Niepokoju” prezentowali swoje premierowe skecze. Ich tematyka krąży głównie wokół spraw związanych z życiem społecznym, polityką oraz absurdów życia codziennego.

  Dla Czytelników Swidnica24.pl mamy jedną, bezpłatną podwójną wejściówkę! Jedyne, co należy zrobić, to uzasadnić – dlaczego właśnie Ty powinieneś iść na ten występ? Największe szanse mają najzabawniejsze uzasadnienia! Zgłoszenia prosimy przysyłać na adres [email protected] w tytule wpisując „KMN”. W e-mailu prosimy o podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu (tylko do wiadomości Redakcji). Na odpowiedzi czekamy do 9 czerwca.

  KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU

  w programie GALAKTIKOS
  Data: 10.06.2012
  Godz.17.00
  Miejsce: sala teatralna, Rynek
  Bilety: 50 zł

  Poprzedni artykułNa ważny temat: Debiut Gospodarczy wraca
  Następny artykułKierownik USC rezygnuje