24 godziny na boisku dla Bartka

  5

  Piłkarze z Ekstraklasy, zawodnicy z niższych klas rozgrywkowych, samorządowcy, a także każde chętne dziecko, czy osoba dorosła – wszystkich zapraszamy już dziś na 24-godzinny charytatywny mecz piłki nożnej na rzecz szesnastoletniego Bartosza Doparta, który w ubiegłym roku uległ wypadkowi. Bartek był piłkarzem Polonii Świdnica. Jego karierę piłkarską przekreślił pijany kierowca. Chłopak ma poważne problemy zdrowotne i tylko kosztowna rehabilitacja pozwoli mu odzyskać pełnię sił.

  Swidnica24.pl pomysłodawca całego przedsięwzięcia wraz z Lokalną Organizacją Turystyczną Księstwo Świdnicko – Jaworskie chce ustanowić pierwszy rekord Księstwa w długości trwania spotkania piłkarskiego. Przyłącz się do akcji i weź udział we wspólnym ustanowieniu rekordu. Na uczestników i przybyłych gości czekają niezapomniane atrakcje.

  Mecz rozpocznie się w piątek 1 czerwca o 16.30 na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 6 w Świdnicy. Spotkanie rozpocznie się konfrontacją klas sportowych z SP 6 i SP 1. Czynione są starania, aby świdnicki obiekt odwiedzili m.in. nasi znani piłkarze Janusz Gol i Arkadiusz Piech. Następnie na murawie będzie mógł się pojawić każdy chętny uczestnik pragnący wziąć udział w zabawie. Podczas trwania imprezy przewidziana jest licytacja z nagrodami oraz gadżetami sportowymi, a także wiele atrakcji dla przybyłych gości.

  Już dziś zapraszamy wszystkie chętne osoby, całe rodziny, czy też kluby sportowe i prosimy o potwierdzenie swojego udziału wysyłając maila na adres [email protected] lub telefonicznie 531 31 41 31. Szykują się niezapomniane emocje.

  Organizatorami imprezy są: Urząd Miejski w Świdnicy, Starostwo Powiatowe w Świdnicy, Lokalna Organizacja Turystyczna Księstwo Świdnicko – Jaworskie, Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, Świdnicki Ośrodek Kultury, Mediator Group, Kancelaria Gruntkowska, Polewski i partnerzy, Swidnica24.pl i Szkoła Podstawowa nr 6 w Świdnicy .

  Dołącz do nas na Facebooku i udostępnij wydarzenie na swojej tablicy.

  Poprzedni artykułPijany kierowca mógł zabić niewinnych ludzi [FOTO/WIDEO]
  Następny artykułNa jaworzyńskiej żwirowni o medale Mistrzostw Dolnego Śląska