Zmiany w parkowaniu przy Kościele Pokoju

  3

  Od wtorku 3 kwietnia do poniedziałku 30 kwietnia 2012 r. będzie remontowana sieć gazowa na ulicy Wrocławskiej w Świdnicy. W tym czasie ulica Wrocławska, na odcinku od karczmy Zagłoba do skrzyżowania z ulicą 1-ga Maja, będzie zamknięta. Ze względu na wzmożony ruch samochodowy ulicą Kościelną zostaną częściowo zlikwidowane miejsca parkingowe dla autokarów. Pozostaną jedynie dwa – naprzeciwko bramy wejściowej na plac Pokoju i wejścia do kawiarni „baroccafe”.

  Od 3 do 30 kwietnia zapraszamy Państwa na nowy, specjalnie przygotowany parking z trzema miejscami dla autokarów na ulicy Saperów. Będzie on usytuowany w pobliżu bramy przeciwpożarowej Kościoła Pokoju, która na czas utrudnień z parkowaniem będzie otwarta dla turystów zwiedzających świątynię. Wejście na plac Pokoju będzie możliwe, tak jak dotychczas od ulicy Kościelnej oraz bramą pożarową – prosto z nowego parkingu na ulicy Saperów.

  Od 1 kwietnia Kościół Pokoju można zwiedzać w bez wcześniejszej rezerwacji: od poniedziałku do soboty od 9.00 – 13.00 oraz od 15.00-18.00, w niedziele i święta od 15.00-18.00.

  Kościół Pokoju

  Poprzedni artykułTłumy przy wielkanocnych stołach [FOTO]
  Następny artykułDruga porażka MKS-u