Załoga Krysiak/Gacek liczy na zaciętą rywalizację

  4

  Już w najbliższy weekend na trasach w Górach Sowich rusza jeden z największych rajdowych klasyków – 40. Rajd Świdnicki Krause. Na starcie nie zabraknie wicemistrza Rajdowego Pucharu Polski w klasie Opla Astry – Pawła Krysiaka. Obecny sezon team Krysiak/Gacek rozpoczął treningowym startem w Rajdzie Czechowickim. Wypadł on bardzo dobrze, załoga zajęła szóste miejsce w generalce.

   

  Była to świetna okazja do zgrania się z nowym pilotem Pawłem Gackiem, z którym w tym roku będziemy startować w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski w nowopowstałej klasie Opel Cup – mówi Paweł Krysiak. Auto strzegomsko-bielskiego duetu Opel Astra GSI zostało na ten sezon przebudowane. W jego klasie w Świdnicy wystartuje aż osiem aut, więc będzie z kim porównać swoje możliwości.

  Liczymy na zaciętą rywalizację i jak najlepsze miejsce na mecie. To już mój trzeci start w Rajdzie Świdnickim, mam nadzieję, że doświadczenia z poprzednich startów zaprocentują – komentuje Paweł. – Rajd Świdnicki Krause jest najbliższy mojego miejsca zamieszkania, dlatego zapraszam kibiców do dopingowania nas na jego trasach – dodaje.

  Już w piątek organizator przygotował nie lada gratkę dla fanów rajdów samochodowych – dwa przejazdy ulicami Świdnicy wokół parku centralnego. To idealne miejsce, żeby zobaczyć całą polską rajdową czołówkę w sportowej rywalizacji. Start załogi Krysiak/Gacek jest możliwy dzięki wsparciu partnerów: Gmina Strzegom, Kamieniarstwo Zenon Kiszkiel, Glob Car chemia i kosmetyki samochodowe, Kamieniarstwo Gromiec, Firma ZEN Zenona Piekielnego, Karcher Wałbrzych, Szkoła Jazdy WRC Paweł Krysiak.

  Poprzedni artykułRozbił Ferrari Italia warte ponad milion złotych [FOTO/VIDEO]
  Następny artykułMają sposób na przemoc?