Upalnie z Magazynem Swidnica24.pl

  0

  Przed rokiem śnieg, a tym razem afrykańskie upały! I to jest akurat miła odmiana. Taka aura na pewno wielu z naszych Czytelników wygoni z domu, jednak jeśli słońce za mocno da się we znaki, polecamy lekturę najnowszego wydania Magazynu Swidnica24.pl, w którym między innymi podpowiedź, gdzie leży miejsce, w którym kwiaty kwitną najpiękniej.

  Razem z portalem Znanenieznane.pl szczególnie polecamy wyprawę do arboretum w Wojsławicach. Już dziś ten najpiękniejszy dolnośląski ogród zachwyca wiosennymi kwiatami, ale w maju odwiedziny powinny być obowiązkowe dla tych, którzy chcą zobaczyć różaneczniki w całej krasie. O historii ogrodu przeczytają Państwo w dziale Turystyka. Pogodę w swoim najnowszym przepisie uwzględniła nasza czarodziejka Penelopa. By tracić jak najmniej czasu w kuchni, poleca danie szybkie i pełne witamin. O sposobie na nugetsy z warzywami pisze jak zawsze w dziale Kuchnia.

  Na wieczór polecamy dobry film i książkę. Adrianna Woźniak w wypożyczalni sięga po „Stowarzyszenie Umarłych Poetów”, natomiast Empik zachęca do lektury dobrego kryminału – Marka Krajewskiego „Rzeki Hadesu” (działy Kino i Książka). Nie zabraknie jak zawsze cennych rad Powiatowego Rzecznika Konsumentów. Tym razem Danuta Mazur podpowiada, jak nie dać się wkręcić w spiralę niechcianych zakupów.

  Na deser proponujemy spotkanie z człowiekiem-historią. Każdy, kto choć raz był w Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej, musiał spotkać Zbigniewa Gryzgota. Pan Zbyszek niemal całe życie związany jest z parowozami i wie o nich wszystko. O podróżach, marzeniach i przygodach wyjątkowego kolejarza przeczytają Państwo w dziale Wywiad.

  Polecamy się na ten słoneczny weekend! Magazyn Swidnic24.pl jak zawsze czeka w menu w zakładce pod hasłem Magazyn.

  Agnieszka Szymkiewicz

  Poprzedni artykułJeszcze 15 tysięcy PIT-ów do złożenia
  Następny artykułZdobądź bilet na hard-core’owy koncert