Świątecznie z Magazynem Swidnica24.pl

  0

  Swoim optymizmem mogliby obdarować dziesiątki ludzi, wiecznie niezadowolonych z życia. Godzina spędzona w ich towarzystwie jest jak terapia i właśnie dlatego w wielkanocną niedzielę przede wszystkim zapraszam Państwa na spotkanie z Zespołem Mokrzeszów.

  20-osobowa grupa przyjaciół tańczy, śpiewa, wspiera się w trudnych życiowych sytuacjach, wspólnie obchodzi rodzinne uroczystości, święta. Mieli wystąpić tylko raz, tymczasem z powodzeniem prezentują swój talent i poczucie humoru od 5 lat. Opowieść o  ludziach z pasją znajdą Państwo w dziale Wywiad.

  Jak zawsze mamy także podpowiedzi, co warto przeczytać i na co wybrać się do kina. Miłośnikom dalekich podróży polecamy „Drogę 66″ Doroty Warakomskiej (dział Książka). Adrianna Woźniak, choć ocenia krytycznie, zaprasza do kina na film nieskomplikowany ” Jak upolować faceta?” (dział Kino).

  Niedawno zachęcaliśmy do lektury reportażu Filipa Springera „Miedzianka. Historia znikania”. Kto dał się namówić i przeczytał, na pewno chce zobaczyć, co zostało z najpiękniejszego miasteczka na Dolnym Śląsku. Do tragicznej historii Miedzianki wraca portal Znanenieznane.pl (dział Turystyka). Oczywiście nie zabraknie także kulinarnych pyszności z kuchni czarodziejki Penelopy (dział Kuchnia) i rzeczowych porad Powiatowego Rzecznika Konsumentów. Danuta Mazur rozwiewa wszelkie wątpliwości, dotyczące zasad reklamowania żywności (dział Porady).

  Magazyn Swidnica24.pl czeka na państwa pod hasłem Magazyn w menu.

  Agnieszka Szymkiewicz

  Poprzedni artykułPożar w Jaworzynie Śląskiej [ZOBACZ WIDEO]
  Następny artykułJak zareklamować żywność?