Stań się częścią portretu Jana Pawła II

  2

  Skrzynka mailowa ze zdjęciami do portretu Jana Pawła II już przepełniona od zgłoszeń mieszkańców. Ale to nie koniec, bo akcja trwa do piątku, 27 kwietnia. Dzisiaj, 25 kwietnia laureat Debiutu Gospodarczego, właściciel Imagostudio.co będzie robił zdjęcia świdniczanom. Kamil Gąszowski, bo o nim mowa, będzie czekał na wszystkich chętnych przed Galerią 44 w świdnickim Rynku (dawna Galeria fotografii). Akcja przeprowadzona zostanie w środę w godz. 15.00-18.00. W przypadku złej pogody zdjęcia będą wykonywane we wnętrzach Galerii 44.

  Przypominamy, że ze zdjęć mieszkańców powstanie wielki portret Jana Pawła II. Akcja ma związek z planowanym na 8 maja oficjalnym ogłoszeniem nadania patronatu bł. Jana Pawła II dla Świdnicy. Zdjęcia świdniczan – najlepiej portretowe – do tego czasu można wysyłać na adres [email protected] Udział w akcji jest bezpłatny. Wysłanie zdjęcia jest jednoznaczne z potwierdzeniem zgodny na ich publikację.

  Zachęcamy młodych świdniczan, by pomogli osobom starszym w wysyłaniu zdjęć. Każdy z nas może włączyć się w ideę powstania wyjątkowego portretu, a przez to współtworzyć historyczny moment w dziejach miasta – apeluje Stefan Augustyn, rzecznik prasowy UM w Świdnicy.

  Poprzedni artykułElectrolux się rozbuduje
  Następny artykułKoncert pamięci zmarłego nauczyciela