Przyjdź na casting, zostań miss

  10

  Już w najbliższą niedzielę, 15 kwietnia, w Klubie Fitness Condizione w Galerii Świdnickiej zostanie przeprowadzony casting, który ma wyłonić  najładniejsze dziewczęta powiatu świdnickiego i dzierżoniowskiego. Casting jest organizowany w ramach Regionalnego Finału Miss Polski. Początek o godz. 15.00.

  Zdjęcie missmodels.eu

  Wybrane dziewczęta wezmą udział w wyborach Miss Wrocławia 2012 i Miss Wrocławia Nastolatek 2012. Finalistki prócz nagród i tytułów reprezentować będą Dolny Śląsk w półfinale i finale Miss Polski.

  Na casting organizatorzy zapraszają bezdzietne panny w wieku od 14 (ukończone) do 24 lat (nieukończone). Na spotkanie zabrać należy buty na wysokim obcasie, sukienkę koktajlową lub spódnice oraz dwuczęściowy kostium kąpielowy. Mile widziane jest wcześniejsze potwierdzenie udziału w castingu poprzez wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego (do pobrania na stronie www.missmodels.eu) tel. 888-444-048.

  Organizatorzy przewidują, że świdnicki casting potrwa od 15.00 do 17.00. Zapraszamy w najbliższą niedzielę do Galerii Świdnickiej, Świdnica, ul. Westerplatte 29.


  Poprzedni artykułPijana lekarka pogotowia
  Następny artykułSpróbuj sił w orkiestrze dętej