Piłkarski weekend w pigułce

    0

    Za nami kolejne emocje związane z występami  drużyn piłkarskich grających od III ligi po B-klasę.  Oto wyniki rozegranych spotkań:

    III liga

    Promień Żary- Polonia Świdnica 6:1

    Lechia Zielona Góra- Polonia Trzebnica 1:1

    Prochowiczanka Prochowice- Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2:3

    Bielawianka Bielawa- Pogoń Świebodzin 2:0

    Ilanka Rzepin- Orzeł Międzyrzecz 1:1

    Orzeł Ząbkowice Śląskie- MKS Oława 2:1

    Celuloza Kostrzyn nad Odrą- Arka Nowa Sól 0:3

     

    IV liga

    Ślęza Wrocław- AKS Strzegom 4:1

    Piast Żmigród- Nysa Zgorzelec 1:0

    Konfeks Legnica- Iskra Kochlice 3:2

    Puma Pietrzykowice- Foto-Higiena Gać 1:1

    Sokół Wielka Lipa- Granica Bogatynia 0:0

    Piast Zawidów- Karkonosze Jelenia Góra 1:0

    Orkan Szczedrzykowice- Strzelinianka Strzelin 0:0

    GKS Kobierzyce- Miedź II Legnica 0:1

     

    Klasa okręgowa

    Biały Orzeł Mieroszów- Stal Świdnica 0:0

    Nysa Kłodzko- Victoria Świebodzice 4:1

    MKS Szczawno Zdrój- Iskra Jaszkowa Dolna 5:3

    Zjednoczeni Żarów- Górnik Boguszów- Gorce 0:1

    Zjednoczeni Ścinawka Średnia-Pogoń Pieszyce 1:1

    LKS Bystrzyca Górna- Grom Witków 0:2

    Lechia II Dzierżoniów- Kryształ Stronie Śląskie 2:1

    Unia Złoty Stok- Piast Nowa Ruda 1:1

     

    Klasa A

    Granit Roztoka- Włókniarz Głuszyca 1:2

    Karolina Jaworzyna Śląska- Skalnik Czarny Bór 3:2

    Koliber Uciechów- Sudety Dziećmorowice 1:1

    Zagłębie Wałbrzych- Unia Jaroszów 1:2

    Czarni Wałbrzych- Cukrownik Pszenno 3:1

    Rawa Boleścin- Gwarek Wałbrzych 5:2

    LKS Bystrzyca Dolna- Górnik II Wałbrzych 0:6

    Wenus Nowice- Zjednoczeni II Żarów 1:2

     

    Klasa B

    Grupa I Świdnica

    Nysa Kłaczyna- Wodospad Zastruże 4:0

    Tęcza Bolesławice- Błękitni Komorów 2:0

    Płomień Dobromierz- Herbapol Stanowice 1:7

    Zryw Łażany- Wierzbianka Wierzbna 3:1

    Błyskawica Kalno- Granit Rogoźnica 2:0

    LKS Piotrowice Świdnickie- LKS Wiśniowa 2:7

    Orzeł Witoszów- Zieloni Mrowiny 4:8

     

    Grupa II Świdnica

    LKS Gilów- Dąb Mościsko 1:4

    LKS Dobrocin- Spółdzielnia Marcinowice 9:0

    Zgoda Grodziszcze- Orzeł Piława Dolna 4:1

    Zryw Gola Świdnicka- Boxmet Piskorzów 2:3

    Piast Jaźwina- Ślężanka Tąpadła 6:0

    Orzeł Przerzeczyn Zdrój- Klubokawiarnia Roztocznik 5:0

    Sparta Oleszna- Sparta Ostroszowice 1:0

     

    Grupa Wałbrzyska

    Płomyk Borówno- Podgórze Wałbrzych 4:1

    Zdrój Jedlina Zdrój- Berit Głuszyca 3:0

    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych- Gryf Burkatów 3:2

    Iskra Witków Śląski- KS Walim 4:1

    Husaria Grzędy- Joker Jaczków 1:2

    Grodno Zagórze Śląskie- Victoria II Świebodzice 3:2