Niekonwencjonalna kampania

    10

    Na niekonwencjonalny sposób  prezentacji swojej szkoły wpadli uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego. Dziś, podczas trzeciego dnia egzaminów gimnazjalnych osobiście, grając na gitarze i śpiewając namawiali gimnazjalistów do nauki w ich szkole.

    – Pomysł takiego niestandardowego sposobu promocji zrodził się na warsztatach dziennikarskich, które prowadzone są w naszej szkole – wyjaśnia Jacek Iwancz, dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy. – Młodzież uczestniczyła w zajęciach poświęconych kampaniom reklamowym. W ramach ćwiczeń sami wymyślili hasła reklamowe naszej szkoły, a potem wykonali transparenty. Mamy nadzieję, że pokazaliśmy dzisiaj świdnickim gimnazjalistom, że warto wybrać II LO – mówi z uśmiechem dyrektor.

    Poprzedni artykułDruga pozycja w klasie i nagroda od prezydenta
    Następny artykułZ Orlętami Lwowskimi na sztandarze [FOTO]