Na początek Bieg Goplany

  0

  Wszystkie biegaczki i biegaczy zapraszamy do udziału w tegorocznym, czwartym już cyklu Świdnickiego Grand Prix Biegowego. W tym roku szczególnego rodzaju patronat nad biegami sprawować będą władcy Księstwa Świdnickiego, których rzeźby spoglądają na świdnicki rynek. W tegorocznym cyklu wracają medale pamiątkowe dla uczestników i to właśnie wizerunki czterech świdnickich władców pojawią się na medalach. Podczas biegów będzie można otrzymać także foldery z informacjami historycznymi.

  Cykl rozpocznie IV Bieg Goplany nad Zalewem Witoszówka rozgrywany 1 maja. Będzie to, tak jak poprzednio bieg na dystansie ok. 5,5 km. Miejsce: Zalew Witoszówka. Dystans: mężczyźni 3x1800m, kobiety 2x1800m. Start 11.30 (zapisy od 10.30), teren świdnickiego Skate Parku, ul. Polna Droga. Posiłek regeneracyjny dla wszystkich uczestników. Przygotowano 100 medali pamiątkowych, opłata startowa wynosi 10zł.

  Dodatkowo chciałbym już poinformować o następnej imprezie biegowej, która odbędzie się 19 maja. I Bieg Ratuszowy związany jest z odbudową ratusza w świdnickim rynku. Biegać będziemy w koło rynku na zasadzie testu Coopera (bieg 12-miunutowy). Zwycięzcą będzie zawodnik, który pokona najdłuższy dystans – zaprasza Radosław Światowy, prezes Hermesa Świdnica.

  /Hermes Świdnica/

  Poprzedni artykułRajd Świdnicki Krause: Pech Kajetanowicza, Grzyb liderem
  Następny artykułOrlik wciąż nieczynny