Krysiak wysoko w Rajdzie Czechowickim

  1

  Bardzo dobrze rozpoczął rajdowy sezon team Paweł Krysiak – Paweł Gacek. Strzegomsko-bielska ekipa jadąca Oplem Astrą zajęła szóste miejsce w generalce 6. Rajdu Czechowickiego, na którego starcie stanęło aż 65 załóg. Załoga Krysiak/Gacek w swoim debiutanckim starcie w Rajdzie Czechowickim zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. W bardzo trudnych warunkach jakie panowały na trasie rajdu – śnieg, błoto pośniegowe, deszcz – załoga uplasowała się w czołówce klasyfikacji generalnej rajdu.

  Rajd Czechowicki za nami. Debiut wypadł pomyślnie, mój nowy pilot, Paweł Gacek, spisał się znakomicie. Założenia na ten rajd były jasne. Dopracowanie opisu i zgranie się z pilotem. Przed Rajdem Świdnickim, równa i czysta jazda w miarę szybkim tempem – komentuje start Paweł Krysiak. – Samochód był pożyczony od Jacka Jureckiego, za co serdecznie mu dziękujemy. Biorąc jego Astrę na rajd obiecałem oddać ja „całą i zdrową” w jego ręce. Plan został wykonany z czego bardzo się wspólnie z Pawłem cieszymy.

  Przed strzegomsko-bielską załogą kolejne wyzwanie – jubileuszowy 40. Rajd Świdnicki Krause z bazą w Świdnicy, który startuje już za dwa tygodnie. Zapowiada się on bardzo widowiskowo i interesująco. W tym roku zmieniona została trasa. Jeden z odcinków prowadzi przez centrum Świdnicy co będzie nie lada gratką dla kibiców.

  Poprzedni artykułSkończyła w rowie [FOTO]
  Następny artykułWieczerza paschalna dla potrzebujących