Wiosenna wymiana ciuchów z warsztatami [PROGRAM]

  0

  Już w sobotę, 31 marca stowarzyszenie SPRING04 i Świdnicki Ośrodek Kultury zapraszają do Klubu Bolko w Świdnicy na wiosenną, ekologiczną wymianę ubrań z zajęciami warsztatowymi. Warsztaty rozpoczną się o 14.00, wymiana o 16.00.

  Wśród warsztatów ofertę dla siebie znajdą osoby zainteresowane stylem życia EKO – bo właśnie taki temat przyjmie najbliższa edycja. Gdy już dowiemy się jak zrobić biżuterię, broszkę i obejrzymy pokaz mody recyklingowej, co ciekawe – tworzonej podczas wymiany, wtedy czas na szał ubraniowy!

  Na najmłodszych czeka punkt przedszkolaka, gdzie nieodpłatnie będą mogły poczekać na mamy pod dobrą opieką.  Dzieci będą miały okazji wykonać samodzielnie zabawkę- przytulankę. Dodatkową atrakcją będzie również body painting.  Będzie zielono, soczyście i wiosennie. Na sali będzie pachnieć wiosną oraz czekoladą i kawą przygotowanymi przez Cafe Czekoladka.

  Program:

  14.00 – warsztaty biżuterii z recyklingu. Panie, które wezmą udział w warsztatach prosimy o przyniesienie np: druciki, guziki, igłę z nitką, nożyczki oraz  drobiazgi np. korale.

  16.00 –  wymiana ubrań

  Wstęp 2 złote, dzieci bezpłatnie.

   

  Poprzedni artykułWyróżnienia i nagrody w dziedzinie sportu
  Następny artykułWażny wyjazd ŚKPR-u