SuperDekarz ze Świdnicy

  4

  Świdniczanie po raz kolejny mają powód do dumy. Marian Maciejasz reprezentujący firmę DACHLUX trzeci rok z rzędu wygrał rywalizację o tytuł Superdekarza Roku w programie branżowym Superdekarz.Marian Maciejasz rok temu obiecywał, że ponownie zostanie najlepszym dekarzem w Polsce i obietnicy dotrzymał. Laureat odebrał statuetkę podczas Gali SUPERDEKARZ 2011, która odbyła się 3 marca w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. Maciejasz pokonał ponad 900 innych dekarzy.

  Marian Maciejasz jest dekarzem od 1978 roku, fach przejął po ojcu. Dziś kładzie około 40-50 dachów rocznie i dba o utrzymanie najwyższego poziomu, by opinia o dekarzach była jak najlepsza. Po pracy najchętniej odpoczywa zajmując się ogrodem przy domu i wyjeżdżając na ryby.

  – Cieszę się, że po raz kolejny zwyciężyłem w tak prestiżowym konkursie. Choć nie da się ukryć, że łatwo nie było. Przy czym nagrodę tę traktuję jako wyróżnienie za moją pracę, którą staram się wykonywać jak najlepiej – mówi Marian Maciejasz. – Używając sportowego języka można powiedzieć, że ustrzeliłem „hat trick-a”, bo SuperDekarzem zostałem już po raz trzeci z rzędu. I co ciekawe w roku, w którym w Polsce odbywają się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej – dodaje.

  Superdekarska Gala odbyła się po raz trzeci i była podsumowaniem rywalizacji trwającej od 1 lutego do 15 grudnia w ramach programu SUPERDEKARZ. Wysokie miejsce w rankingu, może być dla inwestora wskazówką przy wyborze najlepszego specjalisty do budowy dachu.

  Zwycięzcy III edycji programu Superdekarz:

  I miejsce – Marian Maciejasz ze Świdnicy

  II miejsce – Cezary Gozdera ze Szczecina

  III miejsce – Łukasz Budzyński ze Strzyżewa Smykowego

  oprac. tepe

  [photospace]

  Poprzedni artykułHełmy już na wieży [FOTO/WIDEO]
  Następny artykułSIPH chce pozyskać świeżą krew