Ruszyła rekrutacja wolontariuszy na Strzegom Horse Trials

  1

  Strzegom Horse Trials to największe w tej części Europy zawody jeździeckie we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego. W tym roku Puchar Świata zostanie zorganizowany po raz dziesiąty. Zawody odbędą się w terminie od 31 maja do 3 czerwca na hipodromie w Morawie koło Strzegomia.

  Równolegle z przygotowaniami do zawodów uruchomiony został społeczny program wolontariatu. – Sprawna organizacja tej imprezy wymaga zaangażowania około 150 wolontariuszy. Poszukujemy osób do pomocy w biurze zawodów, punktach informacyjnych, obsłudze informatycznej, przy konkursie ujeżdżenia, przy sędziowaniu terenowym, roznoszeniu ulotek oraz wielu innych zajęciach – mówi Marta Wójcik, koordynator projektu.

  Program Wolontariatu Strzegom Horse Trials został uruchomiony w 2007 roku. W organizację pięciu edycji strzegomskich zawodów zaangażowało się w sumie ponad 300 wolontariuszy. Wolontariuszem może zostać każda pełnoletnia osoba. Wystarczy zarejestrować się w bazie danych przez wypełnienie formularza na stronie www.worldcupstrzegom.pl oraz zarezerwować sobie czas w terminie od 28 maja do 3 czerwca. Zgłoszenia przyjmowane są do końca kwietnia. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.worldcupstrzegom.pl w zakładce „Wolontariusze”.

  /Strzegom Horse Trias/

  Poprzedni artykułRunęła hala, szukali ludzi [ZOBACZ VIDEO]
  Następny artykułZnamy zwycięzcę Photo Day