Piłkarski weekend

    0

    Przez ostatnie dni byliśmy świadkami wielu sportowych emocji z udziałem naszych zespołów występujących począwszy w III lidze, a kończąc na rozgrywkach klasy B.

    III liga:

    MKS Oława – Polonia Świdnica 0:0

    Orzeł Międzyrzecz – Promień Żary 0:0

    Pogoń Świebodzin – Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3:0 (wo)

    Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:1

    Polonia Trzebnica – Ilanka Rzepin 2:1

    Lechia Dzierżoniów – Bielawianka Bielawa 0:1

    Lechia Zielona Góra – Prochowiczanka Prochowice 0:2

     

    IV liga

    Konfeks Legnica – Puma Pietrzykowice 2:0
    Foto Higiena Gać – Orkan Szczedrzykowice 1:2
    Granica Bogatynia – GKS Kobierzyce 1:0
    Iskra Kochlice – Piast Zawidów 0:1
    Nysa Zgorzelec – Sokół Wielka Lipa 2:2
    Miedź II Legnica – Piast Żmigród 1:1
    Karkonosze Jelenia Góra – Ślęza Wrocław 1:3
    Strzelinianka Strzelin – AKS Strzegom 0:2

     

    Klasa okręgowa

    Victoria Świebodzice – Kryształ Stronie Śląskie 4:1
    Grom Witków – Piast Nowa Ruda 4:4
    Stal Świdnica – Unia Złoty Stok 1:0
    MKS Szczawno Zdrój – Lechia II Dzierżoniów 3:0
    Pogoń Pieszyce – LKS Bystrzyca Górna 1:5
    Górnik Boguszów-Gorce – Biały Orzeł Mieroszów 0:0
    Nysa Kłodzko – Iskra Jaszkowa Dolna 1:0
    Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Zjednoczeni Żarów 2:1

     

    Klasa A

    Skalnik Czarny Bór – Górnik II Wałbrzych 0:1
    Gwarek Wałbrzych – Zjednoczeni II Żarów 2:1
    Granit Roztoka – Wenus Nowice 1:2
    Cukrownik Pszenno – LKS Bystrzyca Dolna 0:1
    Unia Jaroszów – Rawa Boleścin 1:3
    Sudety Dziećmorowice – Włókniarz Głuszyca 0:3
    Karolina Jaworzyna Śląska – Czarni Wałbrzych 2:1
    Koliber Uciechów – Zagłębie Wałbrzych 0:0

     

    Klasa B

     

    Grupa I (Świdnica)

    Płomień Dobromierz – Nysa Kłaczyna 0:1
    Zryw Łażany – Grom Panków 1:1
    Błyskawica Kalno – Wodospad Zastruże 2:0
    LKS Piotrowice Świdnickie – Błękitni Komorów 1:2
    Orzeł Witoszów – Herbapol Stanowice 2:8
    Zieloni Mrowiny – Wierzbianka Wierzbna 1:1
    LKS Wiśniowa – Granit Rogoźnica 3:1

    Grupa II (Świdnica)

    Ślężanka Tąpadła – Klubokawiarnia Roztocznik 2:4
    Zgoda Grodziszcze – LKS Gilów 2:0
    Zryw Gola Świdnicka – LKS Dobrocin 5:0
    Płomień Makowice – Dąb Mościsko 2:2
    Piast Jaźwina – Spółdzielca Marcinowice 2:0
    Orzeł Przerzeczyn Zdrój – Orzeł Piława Dolna 2:7
    Sparta Oleszna – Boxmet Piskorzów 1:2

     

    Grupa wałbrzyska

    Joker Jaczków – Płomyk Borówno 3:1
    KS Walim – Victoria II Świebodzice 2:1
    Gryf Burkatów – Grodno Zagórze Śląskie 0:1
    Berit Głuszyca – Husaria Grzędy 4:0
    Zieloni Mokrzeszów – Iskra Witków Śląski 0:6
    Podgórze Wałbrzych – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 2:1