Następna tura Dni Otwartych

  1

  Kolejne świdnickie szkoły zapraszają przyszłych uczniów na Dni Otwarte. Podwoje otwierają Szkoła Podstawowa nr 315, I i II Liceum Ogólnokształcące.

  Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej nr 315 tuż, tuż…

  16 marca 2012 r. w godz. 16.00- 18.00 organizowany jest Dzień Otwarty Szkoły, na który serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców wraz z dziećmi. Rozpoczęcie imprezy odbędzie się w sali gimnastycznej w budynku przy ul. Pionierów (wejście od ul. Traugutta).

  W programie Drzwi Otwartych Szkoły:

  1. Prezentacja pełnej oferty szkoły i osiągnięć uczniów.

  2. Przedstawienie teatralne dzieci z oddziału przedszkolnego 6-latków.

  3. Zwiedzanie sal oddziałów przedszkolnych.

  4. Obejrzenie placu zabaw „Radosna szkoła”.

  5. Zwiedzanie klasopracowni, sal komputerowych, biblioteki, świetlicy.

  6. Bezpłatne porady logopedy.

  7. Indywidualne konsultacje psychologa.

  8. ABC obsługi komputera.

  9. Obserwacje mikroskopowe.

  10. Małe pogotowie krawieckie.

  Dzień Otwarty I i II Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy zaplanowano w sobotę 24 marca 2012 r. pomiędzy godziną 10.00 a 13.00. Odwiedzający obie szkoły będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną obu placówek na rok szkolny 2012/2013. Zapraszamy gimnazjalistów wraz z rodzicami.

  W II Liceum Ogólnokształcącym Dzień Otwarty rozpocznie się o godzinie 10.00 spotkaniem w auli. Gimnazjaliści i ich rodzice obejrzą występ artystyczny przygotowany przez uczniów szkoły oraz zapoznają się z zasadami rekrutacji i ofertą na rok szkolny 2012/2013. Następnie zapraszamy do gabinetów przedmiotowych na przygotowane przez uczniów warsztaty. W trakcie dnia otwartego będzie możliwość spotkań i rozmów z uczniami i nauczycielami II L.O.

  W I L.O. im. Jana Kasprowicza w Świdnicy gimnazjaliści będą mogli uczestniczyć w warsztatach przedmiotowych prowadzonych przez nauczycieli oraz w prezentacjach przygotowanych przez samych uczniów. Będą mogli zobaczyć i zwiedzić całego „Kasprowicza”. Przybyli wysłuchają koncertu Pauliny Lendy oraz zapoznają się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2012/2013. Spotkają się z nauczycielami „Kasprowicza” i jego obecnymi uczniami.

  Poprzedni artykułNastolatek wpadł pod pociąg
  Następny artykułClosterkeller zagra w Świdnicy