Strona główna Wydarzenia Świdnica 14. papierowa Swidnica 24.pl już jest!

14. papierowa Swidnica 24.pl już jest!

0

Już w czerwcu każdy chętny będzie mógł wejść na odbudowaną wieżę ratuszową. A co z ponad 100-metrową katedralną? Tam większość świdniczan nigdy nie będzie miała wstępu. No chyba że są Państwo  w gronie Czytelników Swidnica24.pl. Jak wziąć udział w niezwykłej wycieczce nad dachy miasta  – o tym w najnowszym numerze bezpłatnej, papierowej Swidnica24.pl.

Przygotowaliśmy także szerokie komentarze w sprawie pomysłu łaczenia gimnazjów z liceami w Świdnicy, szukaliśmy odpowiedzi, kiedy zniknie gruzowisko przy ulicy Kliczkowskiej, a w kranach popłynie krystaliczna woda. W tym numerze wspólnie ze Świdnickim Ośrodkiem Kultury ogłaszamy kolejną edycję konkursu „Świdnica i Świdniczanie”. Daniel Paterak, szef świdnickich salonów Empiku opowiada o tym, co najchętniej czytają mieszkańcy miasta. Nie brakuje także doniesień sportowych i nowego przepisu na wyborną potrawę z cyklu „Czary Penelopy”.

Swidnidnica24.pl już dzisiaj trafi do państwa domów, będzie także dostępna w najważniejszych urzędach i w sklepach. Polecamy!

Wydawca i Zespół Redakcyjny

 

Poprzedni artykułNajlepsi biegacze z powiatu świdnickiego
Następny artykułPodszywają się pod Caritas