Zapalą na scenie po raz ostatni

  5

  Spektakl „Romanse i papierosy” był niewątpliwie najważniejszym wydarzeniem kulturalnym w 2011 roku. Aktorzy amatorzy wyjdą na scenę pod koniec lutego po raz ostatni. Specjalnie na ten pokaz szykują miłe niespodzianki. Jakie? Przekonamy się o tym 26 lutego o godzinie 18:00. Bilety w cenie 10 złotych do nabycia w kasie Świdnickiego Ośrodka Kultury.

  „Romanse i papierosy” to komedia w formie spektaklu muzycznego  z wątkiem kryminalnym i słodko-gorzkim  zakończeniem. Sztuka skłania do refleksji, rozczula, rozśmiesza i nie pozostawia widza obojętnym. Kobiety, nałogi i śpiew to filary, na których zbudowana jest intryga wyreżyserowana przez Juliusza Chrząstowskiego, z choreografią Tomasza Dajewskiego przy aranżacjach muzycznych Dariusza Jarosa. Scenariusz  powstał na podstawie filmu w reż. Johna Turturro pod tym samym tytułem.

  Występują: Zofia Dziadura, Czesława Greś, Krystyna Kowalonek, Bożena Kużma, Mariola Mackiewicz, Halina Szymańska, Teresa Wagilewicz, Alicja Żywicka, Marta Żywicka, Zbigniew Curyl, Krzysztof  Frączek, Krzysztof Graca, Robert Kaśków,  Tadeusz Szarwaryn, Adam Szmajduch, ks.Roman Tomaszczuk.

  /tepe/

  Poprzedni artykułMKS wygrywa w Częstochowie
  Następny artykułPrzyjdź na kabaret