Ruszają wybory uzupełniające ławników – zgłoszenia do 2 marca

  0

  Prezes Sądu Okręgowego w Świdnicy, korzystając z uprawnień w zakresie wnioskowania o uzupełnienie listy ławników, wystąpił do Rady Miejskiej w Świdnicy o przeprowadzenie wyborów uzupełniających. Świdniccy radni będą ponownie wybierali 15 ławników do I Wydziału Cywilnego Sądu Okręgowego w Świdnicy.

  Informacje o wyborach uzupełniających, w tym kto i na jakich zasadach może kandydować oraz jakie podmioty są uprawnione do zgłaszania kandydatów na ławników można znaleźć na stronie BIP Urzędu Miejskiego www.bip.um.swidnica.pl w zakładce „Wybory uzupełniające”, bądź pod bezpośrednim adresem link.

  Udostępniona została tam także karta zgłoszenia kandydata na ławnika wraz z niezbędnymi drukami oświadczeń oraz listą osób zgłaszających kandydata na ławnika. Wszystkie druki można również pobrać w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Świdnicy (ul. Armii Krajowej 49), pok. nr 8 (parter).

  Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie (74 856-28-18 oraz 74 856-28-21).

  Dokumenty zgłoszeniowe kandydatów na ławnika należy składać w pok. nr 27 (Biuro Obsługi Interesanta) Urzędu Miejskiego w Świdnicy w nieprzekraczalnym terminie do 2 marca 2012 r.

  Stefan Augustyn

  rzecznik prasowy

  Urzędu Miejskiego w Świdnicy

  Poprzedni artykułHotel “Fado” już na wiosnę
  Następny artykułDachowała na „łączniku” [FOTO]