Pierwsze stypendia rozdane

    0

    Uczniowie Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Lutomi Dolnej byli pierwszymi, którzy z rąk wójta gminy Teresy Mazurek otrzymali stypendia za najlepsze wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe, zdobyte w I semestrze roku szkolnego 2011/2012.

    W tym roku, wójt gminy osobiście odwiedzi wszystkie placówki oświatowe i wręczy stypendia dla uczniów z 9 placówek oświatowych. Każdy ze stypendystów otrzyma 120 zł zarówno za osiągnięcia naukowe jak i sportowe

    Najlepszymi wynikami w Gimnazjum im. Unii Europejskiej w Lutomi Dolnej może poszczycić się Aleksandra Czerkawska, ze średnią ocen 5,26. Natomiast prymusem szkoły podstawowej jest Aleksandra Natanek, uczennica kl. VA, średnia ocen 5,5.

    LISTA STYPENDYSTÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W LUTOMI DOLNEJ

    ROK SZKOLNY 2011/2012, I półrocze

    1. Dawid Brzyk – średnia ocen 5,0; zachowanie wzorowe; kl. VA
    2. Martyna Gradowska – średnia ocen 5,0; zachowanie bardzo dobre; kl. VA
    3. Aleksandra Kuska – średnia ocen 5,4; zachowanie wzorowe; kl. VA
    4. Aleksandra Natanek – średnia ocen 5,5; zachowanie wzorowe( prymus); kl. VA
    5. Natalia Rymarz – średnia ocen 5,2; zachowanie wzorowe; kl. VA
    6. Katarzyna Chamera – średnia ocen 5,2; zachowanie wzorowe; kl. VB
    7. Oliwer Lipiński – średnia ocen 5,0; zachowanie bardzo dobre; kl. VIA
    8. Karolina Święs – średnia ocen 5,1; zachowanie wzorowe; kl. VIB

    LISTA STYPENDYSTÓW GIMNAZJUM IM UNII EUROPEJSKIEJ

    W LUTOMI DOLNEJ, ROK SZKOLNY 2011/2012, I półrocze

    Pierwsze półrocze

    stypendia naukowe:

    1. Karolina Jas kl. I c,

    2. Katarzyna Jas kl. I c,

    3. Małgorzata Kolasa kl. I c,

    4. Jakub Korzeniowski kl. II a,
    5. Hanna Kończak kl. II b,
    6. Katarzyna Legut kl. II c
    7. Aleksandra Czerkawska kl. III a, średnia ocen: 5,26, – najwyższa średnia
    8. Adriana Gradowska kl. III a,
    9. Marta Adamczyk kl. III b,
    10. Aleksandra Musiał kl. III d,

    stypendia sportowe:

    1. Weronika Kusio kl. I b, zajęcie II miejsca w Strefowych Indywidualnych Biegach Przełajowych w ramach XII Dolnośląskich Igrzysk Olimpijskich LZS i Mieszkańców Wsi, zachowanie wzorowe
    2. Monika Zaguba kl. I c, zajęcie I miejsca w Strefowych Indywidualnych Biegach Przełajowych w ramach XII Dolnośląskich Igrzysk Olimpijskich LZS i Mieszkańców Wsi, zachowanie wzorowe
    3. Paulina Ponińska kl. I c, zajęcie II miejsca w Strefowym Turnieju Warcabów 100- polowych, kategoria kadet- kobiety, I miejsce w Dolnośląskim Turnieju Warcabów 100-polowych- klasyfikacja drużynowa powiatów, zachowanie wzorowe
    4. Joanna Kobiela kl. II a, zajęcie I miejsca w Dolnośląskim Turnieju Warcabów 100-polowych, klasyfikacja drużynowa powiatów w ramach XII Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi
    5. Katarzyna Legut, kl. II c, zajęcie III miejsca w Strefowym Turnieju Warcabów 100- polowych, kategoria kobiet- kadet, zajęcie I miejsca Dolnośląskim Turnieju Warcabów 100-polowych- klasyfikacja drużynowa powiatów, zachowanie wzorowe
    6. Paulina Szakiel kl.IIc, zajęcie I miejsca w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych, I miejsce w Strefowych Indywidualnych Biegach Przełajowych, kategoria kobiety
    7. Patryk Łuszczyna,kl. IIIb, zajęcie I miejsca w Strefowych Indywidualnych Biegach Przełajowych w ramach XII Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi, zachowanie dobre
    8. Karina Grzembska kl. IIIc, zajęcie I miejsca w Dolnośląskim Turnieju Warcabów 100-polowych, klasyfikacja drużynowa powiatów w ramach XII Dolnośląskich Igrzysk LZS, zachowanie wzorowe
    9. Adriana Kurowska kl. IIIc, zajęcie I miejsca w Dolnośląskim Turnieju Warcabów 100- polowych, klasyfikacja drużynowa powiatów w ramach XII Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców wsi, zachowanie wzorowe
    10. Sandra Olczak kl. III c, zajęcie I miejsca w Dolnośląskim Turnieju Warcabów 100- polowych, zachowanie wzorowe