Można się starać o nagrody

  8

  Od środy, 22 lutego do wtorku, 28 lutego będą przyjmowane wnioski o przyznanie nagród i wyróżnień za wyniki sportowe oraz osiągnięcia w działalności sportowej. Warunki szczegółowe określa Uchwała Rady Miejskiej w Świdnicy nr XIII/160/11 w sprawie nagród i wyróżnień przyznawanych przez Gminę Miasto Świdnica za wyniki sportowe oraz osiągnięcia w działalności sportowej. Uchwała, podjęta 29 grudnia 2011 r. przez Radę Miejską w Świdnicy będzie obowiązywać od 22 lutego.

  Zgodnie z nią mogą zostać przyznane:

  1) nagrody i wyróżnienia za osiągnięte wyniki sportowe dla zawodników – mieszkańców Świdnicy lub członków klubu sportowego, podmiotu prowadzącego w innej formie działalność sportową, mających siedzibę na terenie Świdnicy,

  2) nagrody dla trenerów prowadzących szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w klubach i podmiotach prowadzących w innej formie działalność sportową, mających siedzibę na terenie Świdnicy,

  3) nagrody i wyróżnienia dla trenerów oraz innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej, biorąc pod uwagę znaczenie tych osiągnięć dla społeczności Świdnicy.

  Wnioski o nagrody i wyróżnienia za osiągnięte wyniki sportowe dla zawodników oraz nagrody dla trenerów prowadzących szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe można składać za rok 2010 i 2011.

  Wnioski o nagrody i wyróżnienia dla trenerów oraz innych osób mogą dotyczyć określonych osiągnięć lub całokształtu działalności sportowej.

  Z wnioskiem o przyznanie nagrody lub wyróżnienia mogą wystąpić:

  1)      macierzysty klub sportowy lub podmiot prowadzący w innej formie działalność sportową,

  2)      właściwy ze względu na dyscyplinę związek sportowy,

  3)      komisja Rady Miejskiej w Świdnicy właściwa do spraw sportu,

  4)      komórka organizacyjna Urzędu Miejskiego w Świdnicy właściwa do spraw sportu,

  5)      osoba zainteresowana.

  Wniosek o przyznanie nagrody lub wyróżnienia można składać tylko na formularzach stanowiących załączniki nr 1 – 3 w Urzędzie Miejskim w Świdnicy, ul. Armii Krajowej 49, pokój nr 27, w terminie od 22 lutego do 28 lutego 2012 r.

  POBIERZ FORMULARZE

  Wniosek dla zawodnika

  Wniosek dla trenera, działacza

  Wniosek dla trener szkol

  Uchwała w sprawie nagród jest do wglądu w Referacie Kultury, Sportu i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi (tel. 74 8562-852) oraz zamieszczona na stronie www.bip.um.swidnica.pl (zakładka: prawo lokalne).

  Stefan Augustyn

  rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Świdnicy

  Poprzedni artykułPolonia Świdnica przegrywa z Polkowicami [FOTO]
  Następny artykułSchody wracają do formy