Kolejne zwycięstwo rezerw ŚKPR-u

0

Piłkarze ręczni ŚKPR II Świdnica odnieśli trzecie zwycięstwo w rozgrywkach III ligi. Tym razem dopisali do swojego konta kolejne dwa punkty po zwycięstwie na wyjeździe nad Koroną Trzebnica 32:27.

Początek meczu w wykonaniu świdniczan wyglądał bardzo słabo. Razili nieskutecznością, a pierwszą bramkę zdobyli dopiero w 8. minucie meczu. Gospodarze wykorzystali strzelecką niemoc gości i po 15 minutach prowadzili 9:5. Po pierwszej połowie zanosiło się na sensację, gdyż beniaminek prowadził 15:12.

Druga połowa w wykonaniu naszego zespołu była znacznie lepsza. Od 38. minuty, kiedy to ŚKPR wyszedł na prowadzenie 18:17 przejął całkowitą kontrolę nad meczem . W sumie w drugiej części gry zawodnicy Marka Mrugasa zdobyli aż 20 bramek i bardzo dobrze wykorzystywali częste błędy Korony w rozegraniu i obronie. Dzięki temu ostatecznie drugi skład ŚKPR-u wygrał z Koroną Trzebnica 32:27.

Korona Trzebnica- ŚKPR II Świdnica 27:32

ŚKPR II: Bajkiewicz, Wnęk, Markiewicz (11), Berezak (4), Chodyra (4), Chaber (4), W. Makowiejew (3), T. Kijek (2), P. Rymsza (1), K. Rymsza (1), Pałkiewicz (1), Koroblowski (1)