TARGIRA – już w przygotowaniu

  0

  Po raz kolejny w maju w Świebodzicach odbędzie się Festiwal Sztuki i Rzemiosła TARGIRA. To wydarzenie, zdobywające coraz więcej uznania wśród wystawców z całej Polski. Targi tym razem przypadają na drugą połowę maja – tegoroczna edycja zaplanowana jest na 18-20 maja, jak zawsze w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Mieszka Starego 6.

  Organizatorzy, czyli Stowarzyszenie Promocji Sztuki i Rzemiosła „TARGIRA” już pracują nad organizacją imprezy. Janusz Kujat, szef stowarzyszenia zapewnia, że tegoroczna edycja będzie równie atrakcyjna, jak minione. W poprzednich festiwalach uczestniczyli tacy znani artyści-rzemieślnicy, jak m. in. Stanisław i Jan Borowscy, artyści tworzący w szkle czy Franciszek Wiegand, twórca niezwykłych zegarów astronomicznych.

  – Zapraszam serdecznie do zarezerwowania sobie tego majowego weekendu na odwiedzenie TARGIRY, postaramy się, aby jak co roku pokazali się u nas najznakomitsi rzemieślnicy i artyści sztuki użytkowej w kraju – zachęca Janusz Kujat, pomysłodawca i dyrektor festiwalu.

  Agnieszka Bielawska-Pękala

  Rzecznik prasowy UM

  w Świebodzicach

  Poprzedni artykułBiskup świdnicki w obronie telewizji Trwam
  Następny artykułPomoc dla pół tysiąca świdniczan