„Masoneria – fakty i mity” na inaugurację

  1

  W bibliotece w Lutomi Górnej 30 stycznia 2012 r. o godzinie 16.00 odbędzie się uroczysta inauguracja Lutomskiego Uniwersytetu Trzeciego. Pierwszy wykład poprowadzi dr Norbert Wójtowicz z IPN, pt. „Masoneria – fakty i mity” – informuje Janusz Waligóra, rzecznik prasowy Urzędu Gminy w Świdnicy.

  Kolejne zajęcia będą odbywały się raz w miesiącu, na które zaproszono m.in. dietetyka, ratownika medycznego, zielarza, przewodnika sudeckiego, instruktora nordic walking. Przewidziane są także zajęcia usprawniające i wzmacniające kręgosłup, wyjazdy do teatru, kina, opery oraz do najciekawszych dolnośląskich atrakcji turystycznych.

  – Dla dzieci i młodzieży otwieramy dodatkowe zajęcia z języka niemieckiego oraz capoeiry (brazylijskiej sztuki walki). Wraz z nowym rokiem zamierzamy złożyć wnioski do 2 programów operacyjnych (PO Kapitał Ludzki i PO Fundusz Inicjatyw Obywatelskich), ponieważ dążymy do tego, by Lutomianom żyło się lepiej – podkreślają Renata Madziara – prezes Koła Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Lutomi Górnej oraz Krzysztof Madziara – prezes Stowarzyszenia dla Lutomi Górnej „W cieniu Wielkiej Sowy”.

  Poprzedni artykułNowe możliwości, nowa cena
  Następny artykułPodał się za urzędnika