Książka za darmo na ferie

  2

  Ponad 1500 książek za darmo, od fantastyki po poradniki, wśród których każdy może znaleźć coś ciekawego dla siebie. Do godziny 18:00 potrwa dzisiejsza, druga już edycja akcji “Rozdajemy książki”. Uczestnictwo jest całkowicie bezpłatne, jedyne co trzeba zrobić, to przyjść na ulicę Długą 33 i zabrać do domu dowolną liczbę interesujących nas tytułów.

  Nie trzeba ich oddawać – prostota akcji jest jej ogromną zaletą. Książki zostały dostarczone przez mieszkańców. – Świetny pomysł – cieszy się buszujący wśród stolików Adam. Akcja przyciągnęła tym razem także młodych ludzi, którzy mają dwutygodniową przerwę w zajęciach szkolnych i chętnie skorzystali z okazji doposażenia swoich biblioteczek. – Nie ukrywam, że szukam lektur – dodaje z uśmiechem licealista.

  W związku z dużym zainteresowaniem, szczególnie ludzi młodych, planujemy kolejne edycje. Następna już za kwartał – odpowiadają organizatorzy, Stowarzyszenie Pro-Motor działające w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych przy ulicy Długiej 33.

  wl

  [photospace]

  Poprzedni artykułKradną paliwo
  Następny artykułRozśpiewane Świebodzice