Naturhouse już otwarte

  0

  Problem otyłości staje się jednym z głównych problemów cywilizacyjnych. Jemy w pośpiechu, nie zważamy na liczbę kalorii i zestawienie naszych posiłków. I nagle przychodzi czas, gdy spoglądamy w lustro, stajemy na wagę i… kłopot. Gdy problem się pojawi, staramy się ograniczyć wielkość posiłków, stosujemy kolejne diety cud. Ale cudów nie ma, co zatem?

  Najlepiej powierzyć swoje zdrowie specjaliście

  Szukając kompleksowej pomocy, warto skierować swe kroki do specjalistycznego centrum dietetycznego. Takim miejscem jest niewątpliwie – będąca liderem w dziedzinie zdrowego odżywiania i dietetyki – sieć centrów dietetycznych Naturhouse, oferująca indywidualne plany żywieniowe, regularne, cotygodniowe kontrole, wsparcie specjalistów oraz szeroki wybór naturalnych suplementów. Od stycznia 2012, taka placówka otwiera się również w Świdnicy samym Rynku przy nr 13.

  Strategie odchudzania

  Podstawą każdego programu odchudzającego są diety opracowane przez naszych specjalistów i dobierane indywidualnie dla każdego klienta. Wybór odpowiedniej diety zależy od szeregu czynników, takich jak : przyczyna nadwagi, ilość nagromadzonych kilogramów, płeć i wiek, wzrost klienta oraz zawartość tkanki tłuszczowej i płynów ustrojowych w organizmie.

  Samo przestrzeganie diety jest niezwykle istotne, ale dieta powinna być dodatkowo wspomagana suplementami, które przyspieszają przemianę materii, regulują pracę jelit i redukują efekt łaknienia. Powodują także to, że organizm szybciej pozbywa się szkodliwych produktów przemiany materii.

  Niewątpliwą zaletą sieci Naturhouse są cotygodniowe spotkania z dietetykiem w celu kontrolowania reakcji naszego organizmu oraz monitorowania postępów w procesie odchudzania.

  Wsparcie na kolejnych etapach
  Cały proces odchudzania monitorowany jest podczas regularnych cotygodniowych wizyt.  Spotkania z dietetykiem służą temu, aby każdy klient mógł podzielić się spostrzeżeniami, opowiedzieć o swoich odczuciach, zasygnalizować pojawiające się problemy i zadać nurtujące pytani. Eksperci Naturhouse, przy takim trybie kuracji są w stanie na bieżąco kontrolować utratę masy ciała, z tygodnia na tydzień dostosowywać indywidualną dietę, sprawdzać jak zmieniają się nawyki żywieniowe oraz motywować klienta do dalszej pracy.

  [photospace]

  Zachęcamy do skorzystania z darmowej konsultacji dietetycznej wraz z badaniami antropometrycznymi oraz pomiarem tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej. Wystarczy kliknąć poniższy link i wypełnić formularz : www.zaproszenie.naturhouse-polska.pl

  Zapisy telefoniczne już od stycznia:

  Centrum Dietetyczne Naturhouse
  Rynek 13
  tel. 74 857 46 13

  Godziny otwarcia:
  poniedziałek- czwartek: 10-18
  piątek: 8-16

  artykuł sponsorowany

  Poprzedni artykułMPK tnie kursy
  Następny artykułPotok Witoszówka „jak nowy”