Galeria Świdnicka: Znamy finałowe nazwy ulic

  111

  Bulwar Bystrzycki, Miłego Dnia i Cudne Manowce to finałowe nazwy ulic, jakie zostały wyłonione spośród wszystkich nadesłanych propozycji. Organizatorem akcji społecznej „Nazywamy ulicę” jest firma Rank Progress, inwestor Galerii Świdnickiej. Jeszcze dzisiaj na stronie www.galeria-swidnicka.pl zostanie uruchomiony specjalny formularz do głosowania.

  Konkurs na nazwę dla ulicy, przy której znajdować się będzie Galeria Świdnicka ogłoszono 1 stycznia. Swoje propozycje nazw można było składać do niedzieli, 15 stycznia. Nadesłano prawie półtora tysiąca zgłoszeń. Komisja składająca się z przedstawicieli inwestora, władz miasta i lokalnych mediów wybrała trzy propozycje. Do ścisłego finału przeszły trzy nazwy: Cudne Manowce, Bulwar Bystrzycki i Miłego Dnia. Głosowanie na zaproponowane nazwy potrwa do 22 stycznia 2012 roku. Następnie zwycięska nazwa zostanie poddana pod obrady Rady Miejskiej w Świdnicy.

  Autor zwycięskiej propozycji na nazwę ulicy otrzyma nagrodę w postaci kina domowego. Ponadto jego imię i nazwisko zostanie umieszczone na specjalnej tabliczce na ścianie Galerii Świdnickiej. Autorzy nazw, które w głosowaniu internautów zajęły 2 i 3 miejsce otrzymają nagrody pocieszenia w postaci voucherów do kina Cinema3D, karnetów do fitnessu oraz zaproszeń na kolacje – informuje Halina Wyborska, przedstawiciel firmy Rank Progress.

  ***

  Nazwy ulic wybrane spośród nadesłanych, a  zgłoszone przez członków komisji: Cudne Manowce, Cenotopowa Bulwar Bystrzycki, ul. Zemowska, Aleja Marzeń, Kupiecka, Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Miliona Wrażeń, Miłego Dnia

  Poprzedni artykułProtest aptekarzy także w Świdnicy
  Następny artykułZłomiarz skazany na 5 lat więzienia