Galeria Świdnicka: Ostatnie godziny na oddanie głosu

  17

  Do północy 22 stycznia potrwa głosowanie na nazwę ulicy przy której znajdować się będzie Galeria Świdnicka. Wybierać możemy spośród trzech propozycji Bulwar Bystrzycki, Miłego Dnia i Cudne Manowce. Organizatorem akcji społecznej “Nazywamy ulicę” jest firma Rank Progress, inwestor Galerii Świdnickiej. Na stronie www.galeria-swidnicka.pl został uruchomiony specjalny formularz do głosowania. Wystarczy oddać głos, podać adres e-mail i potwierdzić wybór.

  Konkurs na nazwę dla ulicy, przy której znajdować się będzie Galeria Świdnicka ogłoszono 1 stycznia. Swoje propozycje można było składać do niedzieli, 15 stycznia. Nadesłano ponad tysiąć zgłoszeń. Komisja składająca się z przedstawicieli inwestora, władz miasta i lokalnych mediów wybrała trzy propozycje. Do ścisłego finału przeszły trzy nazwy: Cudne Manowce, Bulwar Bystrzycki i Miłego Dnia. Głosowanie na zaproponowane nazwy potrwa do 22 stycznia 2012 roku. Następnie zwycięska nazwa zostanie poddana pod obrady Rady Miejskiej w Świdnicy.

  – Autor zwycięskiej propozycji na nazwę ulicy otrzyma nagrodę w postaci kina domowego. Ponadto jego imię i nazwisko zostanie umieszczone na specjalnej tabliczce na ścianie Galerii Świdnickiej. Autorzy nazw, które w głosowaniu internautów zajęły 2 i 3 miejsce otrzymają nagrody pocieszenia w postaci voucherów do kina Cinema3D, karnetów do fitnessu oraz zaproszeń na kolacje – informuje Halina Wyborska, przedstawiciel firmy Rank Progress.

  Zagłosuj na www.galeria-swidnicka.pl

  Poprzedni artykułBiegiem w nowy rok
  Następny artykułBal dla Mai Tyczyno