Bezpłatne warsztaty fotograficzne

  10

  Chcesz robić lepsze zdjęcia, chętnie dowiesz się czegoś więcej na temat fotografii i jej historii? Teraz przed tobą świetna okazja. Świdnicki Ośrodek Kultury organizuje bezpłatne warsztaty fotograficzne. – Od poniedziałku 23 stycznia do piątku 27 stycznia Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza młodzież w wieku 13 – 18 lat na warsztaty fotografii cyfrowej. Bezpłatny cykl warsztatów odbędzie się w Galerii Fotografii. Zajęcia poprowadzi Jarosław Kruszyński z firmy Pro Photo. Doświadczony fotograf i realizator kursów fotograficznych. Ilość miejsc na kursie jest ograniczona.Dysponujemy 15 miejscami, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia odbędą się codziennie od godziny 10.00 do 13.00 – informuje Tomasz Jamróg, dyrektor Świdnickiego Ośrodka Kultury.

  Zakres zajęć obejmie kurs pierwszego stopnia – podstawy fotografii. Cykl zajęć obejmie tematykę: historia fotografii, która pozwoli lepiej zrozumieć arkana świata nowoczesnego robienia zdjęć, budowa, zasady działania i funkcje dostępne w aparatach fotograficznych, światło w fotografii: światło zastane, lampy błyskowe, oświetlenie zewnętrzne, kadr i kompozycje zdjęć, techniki fotograficzne – praktyka – portret, krajobraz.

  Dobrze na warsztaty przyjść z własnym aparatem, ponieważ dzięki temu nauczymy się wykorzystywać możliwości własnego sprzętu. Zapraszamy z lustrzankami i kompaktowymi aparatami, niezależnie od stopnia zaawansowania. Zgłoszenie odbędzie się na podstawie formularza zgłoszenia z załącznika.

  Poprzedni artykułStłuczka na skrzyżowaniu
  Następny artykułOdpowie za pseudograffiti