Bal dla dzieci w SP 315

  10

  Już 8 lutego 2012 r. w godzinach od 16.00 do 18.00 w budynku Szkoły Podstawowej nr 315 przy ulicy Pionierów 1 w Świdnicy będzie głośno i wesoło. A to wszystko za sprawą organizowanej zabawy karnawałowej dla dzieci w wieku od lat 5 do 7 – zarówno z naszej szkoły, jak i wszystkich chętnych dzieci z naszego miasta.

  Zabawę karnawałową prowadzić będzie znana już wszystkim świdniczanom rewelacyjna firma ALE HECA prowadzona przez państwa Annę i Dawida Sobczyków. W trakcie zabawy odbędą się konkursy, niespodzianki i słodki poczęstunek w rytmie karnawałowego szaleństwa, a to tylko część przygotowanych atrakcji.

  Mamo, Tato – przyprowadź swoje dziecko do naszej szkoły! Udział w zabawie jest bezpłatny!

  Informacje o zabawie:

  numer telefonu do szkoły: 74 856-95-02

  e-mail: [email protected]

  strona internetowa szkoły: www.sp-315.swidnica.pl

  SP nr 315

  Poprzedni artykułBędą stypendia dla uczniów
  Następny artykułNowi dzielnicowi