Agnieszka Krawiecka – to jej szukali w fosie

  27

  Komenda Wojewódzka Policji opublikowała zdjęcie i informację o zaginięciu świdniczanki, której od weekendu Straż Pożarna szuka we wrocławskiej fosie, a rodzina w całym kraju. Wczoraj po raz kolejny dno akwenu sprawdzano przy pomocy sonaru.

  Agnieszka Krawiecka

  Komunikat policji:

  Komisariat Policji Wrocław Stare Miasto prowadzi czynności poszukiwawcze w związku ze zgłoszonym zaginięciem kobiety. Ostatni raz była widziana 21 stycznia 2012 roku ok. godz. 4.00 we Wrocławiu w rejonie ul. Podwale:

  KRAWIECKA Agnieszka
  zam. Świdnica

  Rysopis: wiek 28 lat, wzrost 172 cm, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne falowane do ramion, oczy niebieskie, twarz pociągła;

  Opis ubioru: kurtka koloru ciemnego, sukienka koloru jasnego, leginsy, buty kozaki koloru ciemnego. Ponadto miała ciemną torebkę z cekinami na długim pasku

  Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu kobiety, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław Stare Miasto pod nr tel. 71-340-23-09, 71-340-23-35 lub najbliższą jednostką Policji tel. 997.

  nadkom. Krzysztof Zaporowski

  Agnieszka Krawiecka

  Przypomnijmy. Młoda kobieta wraz z kolegą pojechała do Wrocławia na imprezę. W nocy oboje poszli na spacer. 28-latka nagle wskoczyła do wody i zniknęła. Kolega uciekł i dopiero po kilkudziesięciu minutach powiadomił o zdarzeniu  policję. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. – Badamy różne wątki i tropy, na razie jednak bez rezultatu – dodaje Zaporowski. Młodej kobiety intensywnie szukają rodzina i przyjaciele.