Święty i prezenty od AAM Poland

  5

  Trzeba było zorganizować aż dwie tury, tak wielu gości zaprosił amerykański koncern AAM Poland. W mikołajkowej zabawie wzięło udział ponad sto maluchów. Razem z dziećmi pracowników bawili się podopieczni Domu Dziecka w Bystrzycy Górnej. To pierwsza taka akcja, przygotowana przez nowego właściciela dawnych zakładów Elmot.

  Był dom św. Mikołaja i sam święty, który rozdawał paczki ze słodyczami, grami i zabawkami, Śnieżynki, które zapraszały dzieci do tańca i słodki poczęstunek. Każda z grup bawiła się po 3 godziny. – Jest bardzo fajnie – z wypiekami na buzi mówił mały Kamil.

  – Kiedy pracowałem w naszej fabryce w Meksyku, stale współpracowaliśmy z Domem Dziecka. Chcemy wspierać także dzieci z tego rejonu – wyjaśnia dyrektor David Guaresimo. – Zamierzamy zaangażować się mocniej w działania na rzecz lokalnej społeczności. Kiedy pytaliśmy w Domu Dziecka, co możemy zrobić, mowa była o tym, że zawsze przydadzą się pieniądze, ale dzieciom potrzebne są także atrakcje. Stąd pierwszy pomysł na wspólną zabawę mikołajową. Bardzo się cieszymy, że wszyscy są zadowoleni.

  asz/ foto tepe

  [photospace]

  Poprzedni artykułKarnety na lodowisko mają właścicieli
  Następny artykułŚKPR przegrywa kolejne starcie