Strona główna Magazyn Świątecznie z Magazynem Swidnica24.pl

Świątecznie z Magazynem Swidnica24.pl

0

Mamy nadzieję, że radośnie , w gronie bliskich i obdarowani prezentami zaczyna Państwo świętować Boże Narodzenie. Nie będziemy psuli tego wyjątkowego nastroju. Zapraszamy do Magazynu w pogodnym, choć z żalem przyznajemy – niespecjalnie zimowym klimacie.

Wnioskując z ubiegłotygodniowej gorączki zakupowej, pewnie stoły w domach naszych Czytelników uginają się od pysznych potraw, jednak jeśli czuja Państwo niedosyt, nasza „czarodziejka” Penelopa podpowiada, jak przyrządzić pachnący świątecznie przysmak „na ostatnią chwilę”. A zajadają się nim w Norymberdze. Co kryje się pod tajemnicza nazwą Lebkuchen?

Najedzeni możemy wybrać – albo wyruszyć na spacer dla zbicia kalorii, albo zanurzyć się w wygodnym fotelu, najlepiej z dobrą książką. Nasi autorzy przygotowali propozycje na obie ewentualności. Justyna Wojciechowska z portalu znanenieznane.pl zaprasza do podróży – nie za dalekiej – tropem dolnośląskich ruchomych szopek. Wacław Piechocki proponuje do poczytania powieść nieco awanturniczą, z dreszczykiem i romansem w tle. Jaką? Warto zajrzeć do działu Książka.

A na zakończenie proponujemy z cyklu Porady informacje o kredycie konsumenckim. Nowe uregulowania prawne obowiązują zaledwie od tygodnia. Ci się zmieniło, podpowiada Powiatowy Rzecznik Konsumentów.

Magazyn jak zawsze czeka na Państwa w menu pod hasłem Magazyn.

Polecam i kłaniam się świątecznie

Agnieszka Szymkiewicz