Rozdajemy płyty Pryma Voce

  4

  Jeśli nie mają Państwo jeszcze kompletu prezentów dla najbliższych, Swidnica24.pl i III LO śpieszą z pomocą. Mamy dla Czytelników 10 płyt chóru Pryma Voce. Nagranie powstało z inspiracji królowej Szwecji Sylwii.

  Płyta została nagrana profesjonalnie w profesjonalnym… szkolnym studiu nagrań. III LO jest jedyną szkołą średnią w Polsce, która dysponuje takim miejscem, zaprojektowanym przez fachowców z Politechniki Wrocławskiej. Ba, ma własnego reżysera dźwięku –  Grzegorza Gołębiowskiego, który odpowiadał także za nagranie płyty „Hallelujah”. – Gdyby nie to studio, nigdy nie byłoby nas stać na profesjonalne wydawnictwo na najwyższym poziomie – mówi dyrektor, który wcielił się w rolę menadżera, producenta i stworzył okładkę. Wydanie płyty w nakładzie 2 tysięcy egzemplarzy kosztowało 12 tysięcy złotych. Środki pochodzą z budżetu szkoły,  starostwa i miasta. Najwięcej kosztowały tantiemy za prawa autorskie wykorzystanych utworów. Na pewno warto było ponieść ten wydatek. Ten „koncert dla królowej” został znakomicie wykonany, a na szczególne uznanie zasługuje dobór repertuaru. Zachwycają także głosy i aranże. Pozostaje tylko żal, że na krążku nie znalazło się więcej pieśni.

  W nagraniu udział wzięli:

  Soliści: Martyna Baranowska, Kamila Barna, Łukasz Grabicki, Marcin Malinowski, Natalia Widuto

  CHÓR

  Soprany: Martyna Baranowska, Kamila Barna, Kamila Dyjur, Marzena Grzywacz, Joanna Lorens, Żaneta Opalińska, Natalia Widuto

  Alty: Natalia Czop, Jagoda Ingram, Joanna Jagielska, Patrycja Kania, Aleksandra Klukowska, Natalia Łazinek, Justyna Salamon, Paulina Supranowicz

  Tenory: Marcin Kluzek, Michał Marczewski, Paweł starzyk, Andrzej Warias

  Basy: Kamil Jarosz, Daniel Kołodziejczyk, Michał Wenerski, Michał Ziemak, Bartosz Janas, Wojciech Gnosowski

  Bongosy: Michał Wenerski

  Przygotowanie chóru:

  Teresa Pulsakowska-Daniel, Bogumiła Zdzisława-Patała, Barbara Piórkowska;

  Płyty otrzymają osoby, które napiszą na adres: [email protected] W tytule należy wpisać Pryma Voce, w treści swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu i zgodę na publikację imienia i nazwiska. Na zgłoszenia czekamy do środy 21 grudnia 2011 roku.

  Poprzedni artykułZamiast komórki…
  Następny artykułŚwidnicka gwiazdka popłynęła [FOTO/VIDEO]