Nieziemska licytacja na jubileuszowym finale WOŚP

  3

  Jeśli fascynuje cię nocne, rozgwieżdżone niebo i od zawsze ciekawiło cię, czym są jaśniejsze i słabsze punkciki tajemniczo mrugające nad twoją głową, to teraz masz szansę, by prawdziwy astronom poprowadził cię na spacer po niebie.

  Tomasz Lewicki, który wraz z małżonką od 2009 roku prowadzi przenośne planetarium „Bajkonur” wpadł na bardzo oryginalny pomysł. Podczas jubileuszowego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można będzie wylicytować pokaz o jakim nawet nie śniłeś. Tylko dla ciebie astronom odkryje tajemnice nieba. – Pokaz możemy przeprowadzić dla maksymalnie 25 widzów, tyle osób jednorazowo mieści się w naszej nadmuchiwanej kopule, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś przez chwilę poczuł się jak VIP, seans odbędzie się wyłącznie dla ciebie – informuje Tomasz Lewicki. Aukcja na allegro trwa do 9 stycznia do godziny 12:00. Cena wywoławcza pokazu to 250 złotych.

  Przenośne planetarium BAJKONUR to pierwsze na Dolnym Śląsku i najnowocześniejsze w Polsce mobilne planetarium. Podróżuje do przedszkoli i szkół prezentując seanse astronomiczne, umożliwiając setkom młodych widzów zapoznanie się z nocnym niebem. Planetarium BAJKONUR to Kosmos bez tajemnic.

  Więcej informacji:

  Aukcja na ALLEGRO

  Fanpage na facebooku

  Przenośne planetarium

  Poprzedni artykułŚwidnica bez fajerwerków?
  Następny artykułChuligański rajd w centrum miasta