Kolęduj z SP 315

  0

  Wkrótce rusza kolejna już ŚWIDNICKA KOLĘDA, w programie której nie zabraknie aktywnego udziału Szkoły Podstawowej nr 315 w Świdnicy. 15 grudnia 2011 r. – w pierwszym dniu Jarmarku Bożonarodzeniowego – zaplanowano bowiem spotkania świąteczne „Kolęduj z nami”, które zostaną zorganizowane w Świdnickim Ośrodku Kultury w godzinach 16:00 – 19:00.

  W świąteczny nastrój mieszkańców miasta wprowadzi loteria i kiermasz Bożonarodzeniowy a na scenie zabrzmią najpiękniejsze kolędy i pastorałki zaśpiewane w ramach III Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek dla oddziałów przedszkolnych.

  Szczegółowy program:

  16:00 – 19:00

  Kiermasz świąteczny (foyer teatru) – będzie można kupić świąteczne ozdoby: stroiki, choinki, kalendarze, śnieżne płatki wykonane szydełkiem,  własnoręcznie wykonane torby na prezenty, kartki, magiczne obrazki, bombki i wiele, wiele innych niepowtarzalnych rzeczy. Wszystko to wykonane zostało przez naszych uczniów, rodziców i przyjaciół szkoły.

  Loteria świąteczna w której nagrodą główną jest żywe drzewko świerku! Dodatkowo na szczęśliwców czekają także zestawy ozdób choinkowych.

  Kawiarenka „U Świętego Mikołaja” a w niej ciasta, ciasteczka, napoje, kawa, herbata.

  Wizyta Świętego Mikołaja wraz ze Śnieżynkami – wystarczy zapewnienie, że byliśmy grzeczni a każdy otrzyma coś słodkiego….

  Kącik rękodzieła – dla wszystkich, którzy chcą wykonać świąteczne ozdoby samodzielnie!

  17:00 – 18:30

  Na scenie teatru rozpocznie się III Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek dla oddziałów przedszkolnych. Młodych wykonawców oceniać będzie profesjonalne Jury a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

  Losowanie nagród Loterii Świątecznej nastąpi tuż po rozstrzygnięciu Konkursu Kolęd i Pastorałek.

  Więcej: na stronie internetowej szkoły: www.sp-315.swidnica.pl

  Poprzedni artykułPokonały ponad 300 drużyn
  Następny artykułWygraj bilety na OSTRego