„Joanna” w teatrze

  8

  Pokaz filmu „Joanna” i spotkanie z Urszulą Grabowską, odtwórczynią głównej roli w filmie Faliksa Falka. Spotkanie zaplanowano na 11 grudnia na godzinę 17:00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury.  Wstęp wolny.

  Urszula Grabowska W 2011 roku została laureatką Polskich Nagród Filmowych Orły 2011 w kategorii – najlepsza główna rola kobieca za grę w filmie Joanna.

  ***

  W czasach, w których trudno o prawdziwe wzruszenia i emocje, Feliks Falk odnalazł klucz do ludzkiego serca. Ile jest w nas miłości? Jak wiele jesteśmy w stanie z siebie poświęcić? Czy jest cena, której nie zapłacimy, gdy w grę wchodzi życie ukochanej osoby? Czy naprawdę jesteśmy tak dobrzy, jak o sobie myślimy?

  W życiu Joanny nic nie jest dane na zawsze. Dzisiejszy przyjaciel nagle staje się wrogiem. Odruch serca zamienia się w przekleństwo. Gdy pewnego dnia ta samotna kobieta przygarnia małą dziewczynkę nie wie, że od tej pory jej życie będzie miało słodko-gorzki smak.  Los w tym filmie decyduje o wszystkim. Podarowuje miłość, za którą trzeba zapłacić ogromną cenę. Wypełnia samotność obietnicą szczęścia, kruchego jak szkło.

  foto Piotr Błaszczyk

  Poprzedni artykułKartki świąteczne nagrodzone
  Następny artykułSetki tysięcy umorzeń długów dzięki akcji wolontariat