Galeria Świdnicka: Nazywamy ulicę [FOTO/VIDEO]

  46

  1 stycznia oficjalnie startuje akcja społeczna Galerii Świdnickiej zatytułowana „Nazywamy ulicę”. Akcja rusza z początkiem Nowego Roku na stronie www.galeria-swidnicka.pl, ale już wcześniej będzie można na niej podglądać zegar odliczający czas do Wielkiego Startu.

  Na czym polega zabawa?

  – Proponujemy mieszkańcom, by sami nazwali ulicę, przy której znajduje się Galeria Świdnicka. Propozycje nazwy będą przyjmowane poprzez internetowy formularz zgłoszeniowy na stronie www.galeria-swidnicka.pl w dniach 1.01.2012 do 15.01.2012. Po tym terminie komisja składająca się z przedstawicieli inwestora Galerii Świdnickiej , spółki Rank Progress SA; Urzędu Miejskiego oraz mediów, które objęły patronatem medialnym akcję wyłoni trzy nazwy, które wezmą udział w drugim etapie zabawy trwającym do 22 stycznia . Zmagania będzie można na bieżąco – jak podczas wieczoru wyborczego – obserwować na stronie internetowej – informuje Halina Wyborska rzecznik prasowy Rang Progress.

  Nazwa, która otrzyma od internautów najwięcej głosów zostanie oficjalnie zgłoszona pod obrady Rady Miejskiej Świdnicy. Jeżeli radni Świdnicy wyrażą zgodę na wybór mieszkańców, uroczyście otworzymy nową ulicę. Osoba, której propozycja wygra, otrzyma w nagrodę od Galerii Świdnickiej zestaw kina domowego, natomiast cała trójka finalistów nagrody pocieszenia: zaproszenia do kina Cinema3D, na treningi do fitness Condizione oraz na kolacje do restauracji w Galerii Świdnickiej.

  Swidnica24.pl akcję objęła patronatem medialnym.

  [photospace]

  Poprzedni artykułTomasz Jamróg dyrektorem ŚOK-u
  Następny artykułPlatynowa płyta dla Zygmunta Worsy [VIDEO]