Roztańczona noc zakupów w Galerii Victoria

  10

  W sobotę, 19 listopada 2011 roku, w godzinach od 20.00 do 23.00 w Galerii Victoria w Wałbrzychu odbędzie się niepowtarzalna „Roztańczona noc zakupów”, podczas której na klientów centrum handlowego czekają atrakcyjne zniżki sięgające nawet 50%, a także pokazy tańca oraz specjalny konkurs z nagrodami. Największą atrakcją będą niewątpliwie występy tancerzy ze szkoły tańca „Stardance” Michała Skawińskiego, znanego szerszej publiczności z programu „Taniec z gwiazdami”, oraz Artura Cieciórskiego, uczestnika programu „You can dance – Po prostu tańcz!”.

  Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Wałbrzycha i okolic na kolejną już noc zakupów w Galerii Victoria. Będzie to nie tylko doskonała okazja na skorzystanie ze specjalnie przygotowanej oferty naszych najemców, ale także świetny pomysł na spędzenie sobotniego wieczoru” – powiedział Leszek Mazurek, dyrektor generalny Galerii Victoria.

  Taneczne gwiazdy, które 19 listopada wystąpią na scenie to Michał Skawiński, uczestnik trzech edycji oraz edycji specjalnych „Tańca z Gwiazdami” oraz Artur Cieciórski, laureat II edycji programu You Can Dance, a teraz – jeden z instruktorów Victoria Dance School. Obie taneczne gwiazdy wystąpią na scenie kilkukrotnie.

  Kolejną atrakcją sobotniego wieczoru będzie konkurs zorganizowany przez centrum handlowe. W zabawie będzie mógł wziąć udział każdy, kto poprawnie wypełni i wrzuci do specjalnie przygotowanej urny kupon potwierdzający zakup o wartości minimum 30 zł. Po jego weryfikacji, uczestnicy przystąpią do eliminacji, a wyłoniony spośród nich zwycięzca odpowie na jedno z pytań dotyczących Galerii Victoria. Organizatorzy konkursu przygotowali atrakcyjne nagrody: 32-calowy telewizor, zestawy kina domowego, odtwarzacz DVD oraz roboty kuchenne.

  Poprzedni artykułPracownicy socjalni dostrzeżeni
  Następny artykułZłodziej w policyjnym mundurze