Romanse i papierosy, czyli dym na scenie [VIDEO]

  3

  Była „Sztuka … ach sztuka”, ryczała też „Fioletowa krowa” teraz przyszedł czas na „Romanse  i papierosy”. Po raz trzeci znani świdniczanie zapraszają nas do teatru, teatru pełnego humoru, absurdu, romansów i oczywiście papierosów.

  „Romanse i papierosy” to komedia w formie spektaklu muzycznego  z wątkiem kryminalnym i słodko-gorzkim  zakończeniem. Nowy spektakl obfituje w zabawne sceny, zaskakujące zwroty akcji i okraszony jest chwytliwymi polskimi przebojami z różnych dekad. Sztuka skłania do refleksji, rozczula, rozśmiesza i nie pozostawia widza obojętnym.

  Kobiety, nałogi i śpiew to filary, na których zbudowana jest intryga wyreżyserowana przez Juliusza Chrząstowskiego, z choreografią Tomasza Dajewskiego przy aranżacjach muzycznych Dariusza Jarosa. Scenariusz powstał na podstawie filmu w reż. Johna Turturro pod tym samym tytułem.


  Występują: Zofia Dziadura, Czesława Greś, Krystyna Kowalonek, Bożena Kuźma, Mariola Mackiewicz, Halina Szymańska, Teresa Wagilewicz, Alicja Żywicka, Marta Żywicka, Zbigniew Curyl, Krzysztof  Frączek, Krzysztof Graca, Robert Kaśków,  Tadeusz Szarwaryn, Adam Szmajduch, ks. Roman Tomaszczuk.

  To będzie wydarzenie tej jesieni, gdy płomienne romanse otuli dymek z papierosa …

  Premiera  18 listopada, godzina 20.00 ( wstęp tylko na zaproszenia)

  Kolejne spektakle:

  24.11.2011-godz.19.00

  27.11.2001-godz.18.00

  28.11.2011-godz.11.00

  Bilet- 8 zł

  Poprzedni artykułKierowcy zmądrzeli?
  Następny artykułZasłabł za kierownicą [FOTO]