Moto Travel, czyli tanie podróżowanie

  0

  Busem Przez Świat i OSiR Świdnica zapraszają  na pierwszą edycję nowej świdnickiej imprezy podróżniczej – Festiwal Wypraw Zmotoryzowanych MotoTravel 2011. Impreza łączy pasjonatów podróżowania i motoryzacji, wystąpią podróżnicy z całej Polski, którzy w niskobudżetowy sposób przemierzają świat.

  W sobotę 3 grudnia od godziny 16.00 będzie można posłuchać o tak odległych i egzotycznych państwach jak Iran, Irak, Nowa Zelandia, Maroko, Turcja, Bałkany i wielu innych. Podróżnicy opowiedzą o swoich wyprawach i przygodach, zaprezentują barwne zdjęcia i filmy, a także podpowiedzą, jak samemu wyruszyć w tego typu wyprawę i przekonają, że każdego na to stać.

  Prezentacje startują o 18.00 i trwać będą do późnej nocy, ale już od 16.00 na campingu OSIR przy ulicy Śląskiej (koło basenu i lodowiska) będzie można zobaczyć maszyny wyprawowe, wejść do środka i na żywo przetestować wiele podróżniczych rozwiązań zastosowanych w samochodach. Prezentacje  w sali kominkowej Domu Wycieczkowego OSIR przy basenie na ul. Śląskiej.

  Wstęp wolny, zapraszamy!

  Karol Lewandowski

  organizator projektu Busem Przez Świat

  Patronat nad festiwalem objęła Swidnica24.pl

  Poprzedni artykułZaułek Świętokrzyski. Mediacje w dobrej atmosferze
  Następny artykułStrażacy nie są już bezradni [VIDEO]