Języki nie będą im obce

  2

  Fundacja „Krzyżowa” rozpoczyna cykl kursów języka angielskiego i niemieckiego dla dzieci i młodzieży w wieku 11-15 lat z Gminy Świdnica, z okolic Krzyżowej (Wieruszów, Grodziszcze, Boleścin, Lutomia Dolna i Makowice). Zajęcia potrwają do czerwca 2012 i są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  „Edukacja dla komunikacji –  dzieci i młodzież z Krzyżowej i okolic chce się uczyć języków obcych” – tak brzmi tytuł projektu, podczas którego młodzi mieszkańcy z okolicy mają możliwość bliżej poznać języki obce. Zajęcia językowe przeprowadzane są pod okiem doświadczonych lektorów, w dwóch małych, dziesięcioosobowych grupach i do tego w sposób niekonwencjonalny. Na podstawie gier i zabaw językowych uczestnicy łatwiej przyswoją wiedzę oraz nabiorą chęci do poznania nowych, obcych słówek, zwrotów i zdań.

  Dzięki takim zajęciom dzieci podniosą samoocenę i rozwiną swoje zdolności językowe. Podczas zajęć zapewnione zostaną pomoce naukowe, wsparcie psychologa oraz poczęstunek w przerwach.

  Poprzedni artykułRock przeciw AIDS
  Następny artykuł„Biały Orlik” od 6 grudnia