Gąska z Katarzyną Figurą

  4

  Katarzyna Figura, Cezary Morawski, Maria Dejmek, Anna Goronostaj i Tomasz Dedek takich aktorów świdnicki teatr nie gościł już dawno. Wszyscy oni 5 grudnia pojawią się na scenie w sztuce Gąska.

  Komedia, opowiada o życiu w prowincjonalnym teatrze, o artystach walczących o karierę, ale przede wszystkim o własne szczęście. Trzy kobiety, dwóch mężczyzn. Tak bywa. W życiu, ale także w komediach, dramatach, farsach. Tym razem jesteśmy właśnie w samym środku aktorskiej prywatności. Dwie dojrzałe, pełne temperamentu aktorzyce, z całym bagażem zawiedzionych marzeń o wielkich karierach i wielkich uczuciach, a naprzeciw nich ona – młodziutka aktorka. Ot, Gąska, która wywoła w tym prowincjonalnym teatrze burzę z piorunami. To wszystko jest bardzo śmieszne, jednak nie tak, jak mogłoby się wydawać. tylko. Bo to co w ludziach śmieszne bywa też maską smutku albo niedoli. Błyskotliwie napisany tekst mówi o poważnych sprawach z przymrużeniem oka, zaś finał zaskakuje wszystkich, nawet same bohaterki.

  Występują Katarzyna Figura, Anna Gornostaj, Maria Dejmek, Tomasz Dedek, Cezary Morawski. Bilety w cenie 80 złotych do nabycia w Biurze Obsługi Klienta Świdnickiego Ośrodka Kultury, Rynek 43. Spektakl zaplanowano na 5 grudnia na godzinę 17:30.

  Poprzedni artykułKsięgowość w firmie – Akademia Biznesu odc.3
  Następny artykułWiększa i droższa Strefa Płatnego Parkowania?