Dworzec do remontu

  1

  Coraz bliżej do wyczekiwanej modernizacji zabytkowego dworca PKP w Świebodzicach. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu ogłosił zapowiadany jeszcze na początku roku przetarg na wykonanie robót budowlano-montażowych dla projektu „Przebudowa dworca kolejowego w Świebodzicach”.

  Projekt obejmuje m. in.: remont dachu, wykonanie izolacji budynku, wymianę zewnętrznej stolarki okiennej i drzwiowej na energooszczędną, wykonanie tynków wewnętrznych oraz posadzek w holu i WC, dostosowanie WC do potrzeb osób niepełnosprawnych, remont pomieszczeń kasowych wraz z dostosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych, remont elewacji wraz z dociepleniem. Ponadto przeprowadzone mają być m. in. prace w zakresie: malowania ścian i sufitów w holu i WC, montażu kurtyn powietrznych w holu, wykonania instalacji zimnej i ciepłej wody w pomieszczeniach sanitariatów ogólnodostępnych oraz wykonania instalacji wodnej przeciwpożarowej.

  Wykonawca ma czas na zrealizowanie projektu do 30 września 2012 roku. Oferty można składać do 30 listopada 2011 roku do godz. 10:00. Otwarcie ofert nastąpi w terminie 30 dni od ostatecznego terminu składania ofert.

  Agnieszka Bielawska-Pękala

  rzecznik UM Świebodzice

  foto Adrian Sitko

  Poprzedni artykułNie będzie soli na „łączniku”
  Następny artykuł„Koniec Rosji” 7 grudnia