Wejściówki na spektakl z Janem Nowickim

  0

  Znakomity aktor po raz kolejny będzie gościł w Świdnicy, tym razem z poetycko – muzycznym spektaklem. Dla Czytelników Swidnica24.pl mamy 2 podwójne wejściówki.

  Rzecz dotyczy połączenia muzyki, śpiewu i słowa. Wszystko w obecności ks. Jana Twardowskiego, który przybywa z zaświatów po to, aby pochylić się raz jeszcze nad tekstami Papieża – Polaka, posłuchać „Murów” – hymnu zwycięskiej Solidarności, nieśmiertelnej „Barki” oraz wierszy Miłosza, Leśmiana.

  Wykonawcami spektaklu są: Jan Nowicki (w roli ks. Jana Twardowskiego) oraz muzycy Marek Stryszowski – saksofony, flet prosty, śpiew, Cezary Chmiel – syntezatory, Tomasz Kudyk –trąbka .

  Data: 20.11.2011 r.

  Godz. 18.00

  Miejsce: sala teatralna ŚOK, Rynek 43

  Bilety: 30 zł

  Wśród Czytelników Swidnica24.pl rozlosujemy 2 bezpłatne podwójne wejściówki na spektakl , przekazane przez Świdnicki Ośrodek Kultury. Wystarczy wysłać e-mail z tytułem i treścią „Jan Nowicki” na adres [email protected] Prosimy wpisać imię i nazwisko oraz numer telefonu, a także zgodę na publikację imienia i nazwiska na portalu www.swidnica24.pl. Na zgłoszenia czekamy do 5 listopada. Kto wybierze się na spektakl, ogłosimy w niedzielę 6 listopada.

  Poprzedni artykułDla tych, którzy odeszli
  Następny artykułÓsmy numer Swidnica24.pl [POBIERZ]