Rewolucje z Magazynem Swidnica24.pl

  0

  Wraz z kolejnym wydaniem weekendowego Magazynu Swidnica24.pl proponujemy rewolucję nieco na opak. Bo mowa będzie o dobrej mafii, reklamacji bez problemu, Polsce w czołówce elektronicznej świata i egzotycznej swojskiej dyni…

  Polacy zrewolucjonizują świat elektroniki? To nie jest żart. Jakim cudem? Informacje na ten temat wyszperał Wacław Piechocki i opisał w cotygodniowym felietonie. Rozważania zatytułowane „Tego jeszcze nie grali!” znajdą Państwo w dziale Felieton. Ten sam autor poleca także zaskakującą opowieść o włoskiej rodzinie mafijnej. Mario Puzo w swojej powieści „Ostatni don” pokazuje, że mafia to nie tylko śmierć, tortury i zemsta, ale świat ludzi, którzy marzą o normalnym, spokojnym życiu. Polecamy w dziale „Książka”.

  Nieschematyczne, jak zawsze, pomysły ma  czarodziejka Penelopa. W swojej kuchni potrafi łączyć zaskakujące składniki, a jednocześnie udowodnić, że gotować pysznie może każdy. Tym razem na stół wjedzie dynia z pomarańczą. Co można przygotować z takiego połączenia? Zapraszamy do działu Kuchnia. W dziale Porady Danuta Mazur, Powiatowy rzecznik Konsumentów udowadnia, że w razie sporu sprzedawca-konsument nie musi kończyć się sprawą w sadzie. Jak się dogadać? Polecamy najnowszy poradnik. A na deser – „Tkanie życia” postaci barwnej i nietuzinkowej, znanej wszystkim ,którzy kochaja góry. O marzeniach z himalaistą Piotrem Snopczyńskim rozmawia Wacław Piechocki (w dziale Wywiad).

  Magazyn znajdą Państwo w menu pod hasłem Magazyn. Miłego weekendu i udanej lektury!

  Agnieszka Szymkiewicz