Małe przyjemności z Magazynem Swidnica24.pl

  1

  Pierwszą z nich jest otwarcie na oścież okna, za którym zamiast jesieni – pełnia lata. A gdy jeszcze zdarzy się poranek z mgłą nisko wiszącą nad skwerami, można doznać ukojenia takiego jak nasz felietonista, Wacław Piechocki. A owego ukojenia w gorączkowym przedwyborczym czasie potrzeba nam wszystkim.

  Wspomniany już felieton znajdą Państwo w dziale „Felieton”. Zaraz potem zapraszamy do „Kuchni”, gdzie Penelopa zdradza, czym uwiodła ukochanego męża Adama. Izabela Jankowska w dziale „Książka” zachęca do sięgnięcia po sprawdzoną lekturę, która podnosi na duchu i przywraca życiu właściwe proporcje – „Smażone zielone pomidory” Fannie Flagg. Sporo także o Internecie. Jak zwykle polecamy porady dla użytkowników wirtualnej sieci, tym razem propozycja dla tych, którzy przy okazji zabawy chcieliby trochę zarobić. Bohaterem Tkania życia (w dziale „Wywiad”) jest w tym wydaniu… informatyk, świdniczanin, dla którego zawiłości wirtualnego świata nie mają tajemnic.

  Z cennymi radami śpieszą także Danuta Mazur, Powiatowy Rzecznik Konsumentów, która pod lupę bierze reklamy, a doktor Halina Szymiec-Raczyńska doradza, jak uratować piękną fryzurę.

  Magazyn Swidnica24.pl znajdą Państwo  w menu pod hasłem Magazyn. Miłej lektury!

  Agnieszka Szymkiewicz