Ławnicy wybrani

    12

    Podczas piątkowych obrad, 21 października Rada Miejska w Świdnicy wybrała ławników do Sądu Okręgowego w Świdnicy i do Sądu Rejonowego w Świdnicy, którzy będą pełnić swoje obowiązki w kadencji 2012-2015

    ***

    Wykaz ławników do Sądu Okręgowego w Świdnicy i do Sądu Rejonowego w Świdnicy wybranych przez Radę Miejską w Świdnicy w dniu 21 października 2011 r. na kadencję 2012 – 2015.

    1) Sąd Okręgowy w Świdnicy

    1. AUGUSTYNIAK Janina Ewa

    2. BIESZCZAD Zenobia Maria

    3. BŁASZKIEWICZ Renata Teresa

    4. BODAK Apolonia

    5. BOREK Teresa Felicja

    6. BRZEZICKA Barbara Elżbieta

    7. BRZOSTOWSKI Jerzy Wojciech

    8. CESZKIEL Barbara

    9. CHOŁODZIŃSKA Barbara

    10. CHRUŚCIEL Joanna Maria

    11. CZARNECKI Tadeusz Zbigniew

    12. DĘBICKA Agata Urszula

    13. DĘBSKA Bogusława Barbara

    14. DUDZIAK Elżbieta Zygfryda

    15. DURLEJ Artur Józef

    16. FALUTA Wiesława Sabina

    17. GDESZ Elżbieta

    18. GERUS Tadeusz

    19. GÓRSKA Martyna Anna

    20. JABŁOŃSKA Irena Maria

    21. JAKUBCZYK Wiesława Agnieszka

    22. JANISZEWSKA Irena Elza

    23. JAWIEŃ Dagmara Monika

    24. JĘDRZEJEWSKA Irmina Małgorzata

    25. KIERYŚ Janusz Ryszard

    26. KOWNACKA Jolanta

    27. KOZIARSKA Irena Janina

    28. KWIATKOWSKI Ireneusz Jan

    29. ŁUKASZEWICZ Maria Eleonora

    30. MAGIERA Maria

    31. MATUSIAK Janina

    32. MIERZWIŃSKA Leokadia Maria

    33. MINTA Ewa Anna

    34. MYCZKOWSKA Ewa

    35. NALEPA-PEST Maria Danuta

    36. NAWROCKA-WĘGŁOWSKA Katarzyna

    37. OWOCKA Lilianna

    38. PACUŁT Anna

    39. PŁYWACZ Edyta

    40. POMPE Zofia Eugenia

    41. PRUCNAL Mirosław Stanisław

    42. PRYPIN Izabela Wioletta

    43. RYCHLICKA-BENYAMIN Renata

    44. SADY Elżbieta Józefa

    45. SEBASTIAŃSKA Janina

    46. SOBOLAK Józefa

    47. SOCHACKA Krystyna Danuta

    48. SZKODZIŃSKA Eugenia

    49. SZOT Danuta Zofia

    50. SZPORKO Tadeusz

    51. ŚLĘZAK Aleksandra Maria

    52. ŚWIĘCICKI Leszek Stanisław

    53. TRZCIŃSKA Irena

    54. ULEWICZ Maria

    55. WILCZYŃSKI Marian Stefan

    56. WOŁOSZ-SOŁTYS Adriana Irmina

    57. ZAPART Irena

    58. ZDEBIAK Zofia

    2) Sąd Okręgowy w Świdnicy Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

    1. KŁOMNICKA Maria Ewa

    2. KRYSTYNIAK Bożena

    3. KRYSTYNIAK Monika

    4. RATAJCZAK Magdalena

    3) Sąd Rejonowy w Świdnicy

    1. BRANIECKA Małgorzata

    2. FIGURSKA Marta Adrianna

    3. CZYŻ Krystyna

    4. GÓRALSKA Janula

    5. GODYLA Elżbieta Mariola

    6. HARAŹNA Maria

    7. RAKUS Maria Krystyna

    8. NOWACZYŃSKA Luiza

    4) Sąd Rejonowy w Świdnicy Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

    1. CZECH Janina

    2. GAWLIK Stanisława

    3. LAPRUS-MARCUTA Barbara Jolanta

    4. MICHALKIEWICZ Roman