Przygarnij psa

  7

  Swidnica24.pl wspólnie ze schroniskiem Azyl w Dzierżoniowie rozpoczyna akcję „Przygarnij psa”. Na naszym portalu co tydzień publikować będziemy fotografię i notkę psa, który czeka na adopcję. W tym tygodniu na nowy dom czekają Mandaryn, Snapi, Mecenas i Karus.

  Mecenas to około roczny bardzo zabawny piesek, pięknie chodzi na smyczy, jest niezwykle łagodny i posłuszny. Czeka na ludzi, którzy go pokochają.

  Karus to około 3 – letni ślicznie umaszczony piesek, indywidualista. Spokojne spacerki, leniuchowanie, dobre jedzonko to wszystko, czego mu potrzeba. Daj mu szansę, a pokocha cię do końca swoich dni.

  Mandaryn to około 5 – letni piesek. Jest bardzo czuły, posłuszny i bardzo kocha ludzi oraz spacerki. Potrzebuje trochę miejsca do wybiegania oraz mądrych i dobrych opiekunów. On jeszcze ma nadzieję na miłość i dach nad głową, pokochaj go.

  Snapi to około 4 – letni malutki rudasek, trafił do schroniska pogryziony, ale już jest wyleczony, zaszczepiony i odrobaczony. Uwielbia biegać po polach i wspinać się na kolana wolontariuszy, umie chodzić na smyczy  i jest bardzo towarzyski. Nie zajmuje dużo miejsca, zmieści się nawet do kawalerki.

  Wszystkie psy są zaszczepione i odrobaczone. Kontakt ze schroniskiem Azyl: ulica Brzegowa 151, Dzierżoniów, telefon 74 83 11 800, 664 315 852.

  Poprzedni artykułNie popływasz w Świebodzicach
  Następny artykułGroźnie w Burkatowie [VIDEO]